Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korában választott...

Mennyi idős korában választották el babátokat végleg, és hogy viselte?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

13 hónaposan, 3 hét alatt. Napról-napra jobb lett, mára már elfelejtette a C I C I T, mert már nem rángatja a pólómat, nem csomagol ki, nem hisztizik érte.

Most 14 hónapos

2010. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4 hósan, és jól :) akkor már olyan ekvéske volt, nem láttam értelmét kínlódni vele. meg talán azért volt zökkenőmentes, mert pótlásként addig is kapott tápszert is.
2010. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

20 hósan. Már 6,5 hós volt a pocaklakó. Valószínűleg megváltozhatott az íze, mert egyik nap azt mondta, hogy "szia sziszi", és nem kért többet...

Amikor megszületett a kis tesó, gyakran odajött, én biztattam is, hogy nyugodtan kóstolja meg, (pohárból sem ízlett a lefejt tej) de max. annyi szokott lenni, hogy odajön, megnyalja a cicimet, és közben vigyorog cinkosan, majd megy a dolgára...

2010. márc. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
7 hónaposan már csak reggel és este volt hajlandó szopizni,késöbb már csak este és 11 hónaposan már egyáltalán nem kellet neki a cici.....Szóval ő megoldotta saját maga a dolgot
2010. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A következő terhesség alatt magukat választották el véglegesen, kb. a 7 hónapnál. 21 és 35 hónaposak voltak akkor. Az ő döntésük volt, így jól viselték, a kisebbik egy ideig még fogdosta a "cicijét" elalváshoz, aztán amikor látta a kistesót, akkor kijelentette, hogy ő már nem baba, neki nem kell cici, azóta teljes a béke.
2010. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam, 8hónapos korában döntött úgy, egyik napról a másikra,hogy nem kéri mostmár a cicit.

2010. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!