Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányan vagyunk itt babával...

Hányan vagyunk itt babával albérletbe?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve,albérletbe lakunk és ugy néz ki soha nem tudunk megteremteni magunknak egy saját lakást,semmi segítségünk nincs.van egy 8-hó babánk.hogy lehet ezt feldolgozni,mi lesz igy.egy elkeseredett anyuka.
2010. márc. 5. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

14 hónapos a fiam. Saját fél lakásomból költöztünk el-párom-anyu konfliktus miatt.

Én nemhogy a jövőt nem tudom tervezni, sajnos olyan kevés pénzt hoz a párom, hogy a jövőheti kajánk sem biztosított.

Én is el vagyok keseredve:(((

Nem látom a fényt az alagútban.....

2010. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sajna nekünk sem jobba helyzetünk.ne értsetek félre nem a babát bánom,mert a világ kincséjé se adnám oda.de nagyon elkeserit valamikor úgy érzem nem akarok semmit,inkább meghalnék.
2010. márc. 5. 18:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi is albérletben lakunk a férjemmel. Addig, amíg a munkája ide köti, ha nagyon sokáig úgyis hitel lesz a vége, hogy saját lakáshoz jussunk, mert az albérlet hosszú időre pénzkidobás, akkor már inkább a sajátomat fizetem.

Ha visszamegyünk a szülőkhöz, akkor bár külön szinten fogunk lakni, de együtt.

Ez sem jó, az sem jó. Passz, hogy mi lesz 5-10 év múlva nem tudom. Én albi ellenes vagyok, de hirtelen jött az álláslehetőség és nem volt más választás.

2010. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mi ugyan nem albérletben vagyunk,hanem az anyósomnál, de saját lakásra nincs sok remény,kevés a fizetés,sok a kiadás...
2010. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mi is albérletben, most úgy néz ki, hogy talán meg tudjuk venni ezt, amiben lakunk. ezt is úgy, hogy az egész család nekünk gyűjt......:-/ mert magunktól sajnos nem menne.... remélem sikerül, a jövő héten, vagy az után már eldől...eléggé ki vagyunk borulva a párommal ettől a bizonytalanságtól, mert ha nem sikerül, akkor költözhetünk, eladják a fejünk fölül az otthonunkat... (5 éve élünk itt)
2010. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Mi is albérletben lakunk.Ha mindig ezen stresszelnék,már begolyózhattam volna.Igazából örülök,hogy legalább albérletünk van saját-ha már lakás nincs-és nem élünk egyikünk szüleivel sem. :) Azért jó sokan kényszerülnek rá,és szép lassan tönkremennek viszonyok szülők-gyerekek,és párok közt is nem egyszer. Az meg,hogy nincs saját lakás?..Hát akinek nincs gyereke annak se mindnek van...ez nem attól függ... Ha nincs háttered-valljuk be,egyre kevesebb fiatalnak van- vagy nem vagy piszok szerencsés,akkor marad ez a nyúlfarknyi öröm,hogy albérletben lakj. De legalább SZERETETBEN :) És hátha holnap megkeresnek,hogy meghalt egy külföldi nagynéni és mindent rád hagyott ;) ... Egyébként egyszer úgyis jobb lesz,mindig nem lehet rossz!!!! (A felhők mögött ott mosolyog a szivárvány!)... Jön a tavasz,vége a fűtésnek.. FEL A FEJJEL!!! :) Enni legyen mit,legyenek ruháitok és SZERESSÉTEK EGYMÁST! 31 hetes
2010. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7 hós babával mi is albérletben lakunk.Persze tervezzük a saját lakást,de a sok pénz ami csak úgy az ölünkbe pottyan...hát még várat magára. :-D
2010. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is albiba lakunk. Kisfiunk 1 éves. Nagyon nehéz, én is kivagyok, főleg most az anyagiak miatt. Nem tudom,hogy mi lesz:(
2010. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi a szüleim által vett lakásban lakunk,de 4 -ünknek egy garzon kicsit szükős.Saját lakásra nem is gondolhatok mert KHR-esek lettünk:((

Majd 5 év múlva,talán....

2010. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Annyira nehéz a mai világban... Régen még simán először lakáshoz jutottak az emberek és utána vállaltak gyereket,ma ha erre várnánk,talán soha nem lenne babánk!Mi ugyan "saját" lakásban élünk,de az se sokkal különb,mivel 20 évig fizetjük a részletet és ki tudja mit hoz a holnap és meddig megy fel a részlet és tudjuk e majd fizetni.És nézz körbe magad körül,hogy hogyan élnek az emberek.100-ból mondjuk 90 vagy albérletet vagy részletet fizet,9 mondjuk megoldja hogy szülőkkel él,és jó esetben van 1 szerencsés,aki valami csoda folytán lakáshoz jut!

Tudom nem könnyű de próbálj meg nem idegeskedni ezen!

2010. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!