Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi a körülbelüli ideális...

Mennyi a körülbelüli ideális súlygyarapodás 6 hónapos kor körül havonta?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ilyenkor lelassul, de mennyire. Csak körülbelüli adatokra vagyok kiváncsi.
2010. márc. 3. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

A kiskönyvükben van egy fejlődési táblázat, aszerint, hogy milyen súllyal született- ott megtalálod az átlagot. Ugyanígy egy másik táblázat pedig a magasságot mutatja.

Remélem segítettem!

2010. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem havi 20 dekát mondtak.
2010. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én lányom 5től 7 hós koráig 1 grammot se hízott! már kezdtem kétségbeesni,aztán a védőnő kérdezte, hogy forog e, mászik e stb,hát olyan volt egész nap,mint a motolla,szóval lemozogta,így nem volt probléma.egyébként is vékonyka alkat.
2010. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kislányom a 6. hónapban 300 g-ot hízott. Eddig mindig majdnem 1 kilót, de mióta próbál mászni és forog ez lelassult. (71cm, 8200g)
2010. márc. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam 3020 gr-al és 51 cm-el született,tegnap volt 6 hónapos és 7,80 kg 68 cm. Az első hónapokban 1,20 kg-kat hizott,de most az utolsó hónapban már csak 30 dkg-ot és nőtt 1,5 cm-t. Viszont forog,kúszik,ücsörög. Nekem erre a gyarapodásra is azt mondta a védőnő hogy tökéletes. Ugyhogy mostmár csak olyan 20 dkg-ra kell számitanunk.
2010. márc. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!