Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Péntektől Tescoban akciós...

Péntektől Tescoban akciós triciklik közül melyiket vegyük 1 évesnek?

Figyelt kérdés

1 éves fiamnak kellene szülinapra. Van 5000-ért biztonságiöves, tolókaros, de nincs hozzá lábtartó,se körben védő műanyag.Van 15-ért lábtartós, körben műanyag védős és van ugyanez csak táskával, napvédővel 20-ért.

Nem szívesen adnánk ki 20-at mert mivan ha mégsem tetszik...


2010. márc. 3. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A triciklit kb 2 éves kora után fogja tudni használni. Akkor meg már felesleges a lábtartó és a biztonságiöv. Ha 1 évesnek veszel, akkor az tulajdonképpen babakocsiként funkcionál. Ha ezt akarod, akkor kell lábtartó. De én inkább motort vennék neki, azt már fogja tudni használni, amint biztonságosan jár. (és leér a lába)
2010. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy nézd meg itt:

[link]


Olcsóbb is, és házhoz is viszik, ha nincs a közeletekben Régió játékbolt.

2010. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is azon a véleményen vagyok h inkább az elsőt. a második inkább bébitaxiként funkciopnálna nem? és szerintem is ahhoz drága hogy ha nem is lesz vmiért jó nektek.-.

meg amúgy se lesz a tescoban pár darabot fognak küldeni mindenhova azt meg lenyúlják a "bennfentesek" szokás szerint :(((

én már nem is hajtok ilyen akciókra a tecsóban sose..

2010. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valóban felesleges még,de az én lányom is kapott karácsonyra triciklit akkor volt 15 hónapos.Még most nyáron is korai lesz mert nem éri el a lába a pedálokat.Viszont tolókaros,szülőkormányos és nagyon élvezte amikor kipróbáltuk,leváltom vele a babakocsit..

Ami fontos hogy legyen lábtartó, és körben műanyag védő,próbáltam annélkül csak simán bekapcsoltam az övet, de úgy kifordult az ülésből.

A napernyő az elhanyagolható.

2010. márc. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát igen, valahogy babakocsi helyett gondoltam, motorszerűsége már van, de hiába jár már szépen azt nem szereti hajtani, semmi ilyen ráülőset, csak tolni szereti max. azért köszi!
2010. márc. 3. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!