Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálós kérdés, az...

Hozzátáplálós kérdés, az almától fájhat a pocija?

Figyelt kérdés
Múlt héten kezdtük a kóstolgatást almával.Első nap csak az újjamról fogadott el minimális almát.Két nap szünet,aztán újra próbáltam.Már ment kanállal is egy kicsi,egy hét alatt pedig oda jutottunk,hogy benyom egy fél almát és még enne,de nemmerek neki többet adni,mert valószínűleg fáj tőle a pocija.Olyan fájdalmasan pukkog szegénykém és nem is kakil:( A kérdésem,hogy hagyjam pár napig a szilárdat,vagy próbáljak neki mást is adni?Vagy mivel tudnám keverni,hogy könnyebb legyen és a kaki is meglegyen?
2010. márc. 2. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Már kiderült, hogy az almára nem allergiás, így kezdjél kóstoltatni más gyümölcsöt.Nekem az őszibaracktól akkorát rakott a pelenkába többször is, hogy öröm volt nézni.Mi is egy hete kezdtük, de én nem várok ennyit, ma már sütőtököt fog kóstolni, az almán és a barackon túlvagyunk.

/Z/

2010. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, adj neki mást, az almától rendesen lehet székrekedése.
2010. márc. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor jön a barack,remélem,meglsz az eredménye:)

Köszönöm a válaszokat!!!

2010. márc. 2. 09:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!