Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babe terméket már használhatok...

Babe terméket már használhatok 2 hónapos kisfiamnál? Milyenek róla a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A gyógyszertári fürdetőt használjuk, nagyon szeretem, de már egy kicsir macerás állandóan oldogatni. A Babe termékcsaládról sok jót hallottam, igaz ez???

Köszönöm a válaszokat!!!


2008. szept. 2. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a koszmó elleni sampont használtuk, igaz nagyon drága volt, de megérte. A kisfiam feje nagyon koszmós volt 2 hónapos kora körül, és ajánlotta a védőnő ezt a sampont. Drága volt, de megvettem, és nagyon örülök neki, mert 5 napig kellett vele mosnom a fejét, és elmúlt a koszmója. Azóta nincs is neki, és alig fogyott a flakonból, még kb. fél évig moshatom vele a haját.

Úgyhogy én nagyon meg vagyok elégedve vele.

2008. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Bemásolom Neked, amit korábban írtam egy hasonló kérdésre:

Mi a Babé fürdetőt használjuk mióta hazajöttünk a kórházból, mert borzasztóan száraz volt a kisfiam bőre. A gyermekorvosunk+védőnőnk is ezt ajánlotta. Szuper, nekünk nagyon bevált, gyönyörű a bőre a kisfiamnak. Amikor anyatej kiütéses lett, az is nagyon gyorsan helyrejött ettől a fürdetőtől. Ezt onnan tudom, hogy egymás után 2 fürdésidőt átaludt a kisfiam, akkor csúnyább volt a bőre. Aztán a napi fürdetés után helyrejött.

2008. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi is csak a koszmó elleni sapmont használjuk, 1700 ft volt, de tényleg jó. Nekem is pár nap alatt helyretette a kislányom fejét, aki 2,5 hós.

Milyen fürdetőt használsz,hogy keverni kell? Nekem fürdetőkrémet írt fel a doki, szeretem, nem csomós, kenhető és szép a baba bőre tőle.

2008. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A koszmó elleni sampon mellett van más termékük is, pl. sima fürdető? Én a hydrophil nonionicumot használom most!
2008. szept. 2. 14:27
 5/6 A kérdező kommentje:
A koszmó mikor szokott megjekenni és hogyan néz ki? Hámlik a baba fejbőre??
2008. szept. 2. 14:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! A koszmós fej olyan mintha kicsi pikkelyszerű barnás pöttyök lennének rajta.A Babe sampon nálunk is bevállt.
2008. szept. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!