Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a cseresznyemag párnát? Mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! A cseresznyemag párnát felmelegíted (mikróban a legalacsonyabb fokozaton két perc) és ráteszed a babád hasára. Legalábbis én azért vettem, mert a kisfiam hasa sokat fájt. Utána meg ágymelegítőként használtam a kiságyba. Nagyon bírta a babám :-)
2010. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Melegítésre és hűtésre is használhatod.Melegítés mikró, hűtés hűtő.Ha fáj a hasa, akkor jót tesz neki a meleg, nálunk bevált, elég sűrűn használtam.Lassan hűl ki, de vigyázz, hogy ne legyen forró.Újramelegítés előtt meg kell várni, amíg teljesen kihűl, mert bepárásodhatnak a magok, és akkor bepenészedik.Ezért nem lehet mosni sem.

/Z/

2010. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babóm is nagyon hasfájós volt, és elég sok mindent kipróbáltunk, köztük ezt is. De sajnos nekünk nem vált be:(

Ami viszont csodákat tett az a Grip Water, szerencsére nem is kellett sokáig használni mert hamar megoldódott a probláma.

De mindenképp próbáld ki, hátha nektek beválik! De ha a babónak nem, esetleg Neked is jól jöhet hasfájásra:)

@

2010. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is szinte csak ez használt, nagyom hasfájós votl a babám, de a meleg magpárnától az esetek 90%-ában megnyugodott és legtöbbször el is aludt
2010. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is kipróbáltuk a hasfájására, de nekünk nem vált be. Ami hatásos volt, az a Gripe Water (4 hetes kor után lehet adni), előtte pedig a Colocynthis nevű homeós bogyó, és nagyobb korában a hasrafektetés.
2010. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk jó volt hasfájásra (nálunk Gripe Water nem segített), sőt nekem is használt, mikor az elején egyszer-kétszer kemény volt a cicim, és nehezen jött a tejcsi.
2010. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Trivapetrovicsnora ***** válasza:
Szia ! :) mi épp egy hete vásároltunk egyet a Brendonban, a kislányomnak hála istennek még nem volt rá szüksége, de a Férjem fül és fejfájását elmulasztotta ! :) mikróban felmelegítve nálunk bevált :)
2020. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!