Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babazene érdekel valakit?

Babazene érdekel valakit?

Figyelt kérdés

Egy felhúzhatós játék dallamából párom csinált egy 10 perces "számot". Én napközbeni alváshoz szoktam bekapcsolni kisfiamnak, nagyon megnyugtatja, és még a fele sem megy le, már alszik is. Ha gondoljátok, itt le tudjátok tölteni:

[link]


2010. febr. 26. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Valamiért nem tudom letölteni, csak üres oldal jön ki.
2010. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem műxik. Rákattintasz a linkre, ott pedig vagy belehallgatsz a lejátszás gombnál, vagy a download feliratra kattintva le tudod menteni az mp3 file-t.
2010. febr. 26. 21:37
 3/9 anonim ***** válasza:
igen bocsi, az az oldal kijött, csak amikor a lehallgatés vagy mentésre klikkelek, akkor nem jó.
2010. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Köszi, én letöltöttem, minden este belehallgatok majd, hogy szokja a Picurom :) boldog babavárást nektek!

30 h km

2010. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja bocs boldog babázást inkább :) (utolsó voltam)
2010. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De jó!Köszi!Aranyos vagy.Holnap letöltöm.
2010. febr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült.A férjem is próbálkozott.Kattintok a letöltésre, és üres oldal jön elő:(
2010. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mit használtok? Mert biztos, hogy valamilyen régebbi verziójú valamit, hogy nem jön elő...
2010. febr. 27. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi, én letöltöttem. Kisfiam itt játszott éppen a földön, amikor bekapcsoltam rögtön idenézett és vigyorgott!

Jó babázást!

7 hónapos baba anyucija :)

2010. márc. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!