Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy megy nálatok? Egyéves,...

Hogy megy nálatok? Egyéves, még szopizó babák napirendje, étkezés érdekelne!

Figyelt kérdés
pl. reggelire a szopi mellé még kap szilárdat is? Hányszor alszik? Mennyit? Mikor? stb. Köszönöm a segítséget!
2010. febr. 25. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Igaz hogy már nem szopizik hanem tápszert kap, de azért leírom.

fél 7körül kel, 1,5dl tápszer, majd fél óra múlva velem reggelizik. 10 előtt kap gyümölcsöt,joghurtot,majd alszik 1 órát, fél 12-12kor ebéd van, majd utána 15-alszik 1,5órát. Ha felkel uzsizik, amit én eszem,vagy ebédre ami volt, aztán mikor apa megjön úgy 19körül, megint kunyizik kaját. 20kor fürdés, 20:30 tápszer majd alvás reggelig. A mennyiség mindíg más, általában 120-180között, a tápszer reggel 150ml este pedig 220ml.

2010. febr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A reggeli szopi után szoktam adni neki még vajkrémes kenyeret mert amikor én reggelizek jön kuncsorogni. Aztán még délelőtt kap gyümit vagy joghurtot, utána 10-11-ig alszik. Délbe azt eszi amit mi, vagy ha olyat főzök amit nem ehet akkor bébikaját kap, délután is alszik 3-fél 5-ig, aztán kap tejpépet, este amikor vacsizunk akkor is szokott kapni egy kis kenyeret és fürdés után szopi majd alvás. Az éjszakát átalussza, jövő héten lesz az első szülinapja!
2010. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam még csak 11 hónapos.Reggel 6-7 körül ébred akkor szopizik,aztán az Én reggelimből szintén kap pár falatot aztán 9-10 fele gyümölcs vagy joghurttal vagy túróval vagy simán.aztán alszik kb.másfél órát.Aztán 12-13 fele főzelék ha nem húsival akkor sajttal vagy tojássárgájával,vagy joghurttal,de van amikor simán eszi.Kb15:30 fele alszik 1 órát aztán gyümölcsöt kap,6 kor tejpép aztán fürdés,szopi és még picit játszik és alvás.
2010. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5-6 körül szopi, 9 fele tízórai, 12-13 ebéd, 16 körül uzsonna, 18 fele vacsora, 20-21 között szopi. Azt eszi amit mi. Mostanában már csak 1x alszik, de még néha 2x. 8 fele ébred, 10-11 fele alszik 1-1,5 órát. Ha alszik délután, akkor az kb. 1 óra 15 óra fele. Az éjszakát még nem csicsikálja át, most szoktatom lefele az éjszakai ciciről.
2010. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!