Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hós kisfiam kb 2 hete...

16 hós kisfiam kb 2 hete mindig vetkőzik. Leveszi a pelenkát is. Ha van benne kaka szétszórja, miért csinálhatja ezt? Próbálkozzak bilivel?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Még fiatal a bilizéshez.Adj rá olyan ruhát,amit nem tud levenni.Pl.kezeslábas stb.Most fedezte fel,hogy már ezt is tudja csinálni,azért vetkőzik.Ez jó játék neki.
2010. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Védőnő mondta a bilit.Én is korainak érzem és nem hajlandó egyhelyben megülni egy percet sem.Egyébként bármilyen ruhát levesz.(kezes lábas,hátulgombolós stb.)
2010. febr. 25. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól mondat bilit neki. Az én lányom szintén ezt csinálta 20hónapos korára totális szoba tiszta.Sőt már a nagy wc-re járunk, a bili csak a szobába és ha nagyon kell neki. Már a délutáni pelusa is totál száraz 1 hónapja,de azzal még várok kicsit hogy bejöjjön a jó idő. Nálunk a kezdetén sem volt vészes,kb 3-4 bepisilés volt naponta a legtöbb.Egyszer kakilt be csak amióta nincs pelus.Az is hasmenés volt a szemfoga miatt.Az enyém is ennyi idősen utálta meg a pelust.Pedig még sleep&playel is próbálkoztam. Vedd le nyugodtan és hajrá.
2010. febr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bilzésnél adj a kezébe olyat ami leköti,bármit ami nem veszélyes,akár több dolgot amíg nem pisil,3-4 bele pisil és hidd el rá áll ösztönösen.Ne nagyon ugráld körül ha bele pisil mert az sem jó. Egy puszi és ügyes vagy így csinálják a nagyok.Ennyi bőven elég.Nálunk a könyvek jöttek be a legjobban,vagy a mese a tv-be.
2010. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sztm is bili!az én fiam 14 honapos és 6 és fél hós kora óta bizilünk,mert addig borzasztó szorulásos volt.azóta nem.Ha játszik és belemerül és épp nem vagyok jelen van h belemegy a pelusba a kak.De ha bilire ültetem mindig belepisilik.Sztm nem kicsi már a bilizéshez.Ja mi is kakáltunk már 1x a wcün is! :D

Mondjuk ott nem ül sokáig,mert alig várja ,h lehúzhassa és lássa a sok vizet aztán meg pakolja a cuccainkat :D

2010. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!