Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lánynevet javasoltok,...

Milyen lánynevet javasoltok, ami jó a Fanni mellé?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, jelenleg még nem tudom a baba nemét, de mindenképpen két nevet szeretnék adni gyermekemnek. Tulajdonképpen már rég meg van kettő, de az egyik névről sajnos le kell mondanom. Angliában élek, és valami olyan név kéne, amit ki tudnak mondani az angolok, viszont valami hasonlóan egyszerű, mint a Fanni. A Réka nevet találtam ki a Fanni mellé, de azt igen bajosan mondják ki. A Fanniból meg viccet csinálnak, ha leírják, és y-t írnak az i helyett. De ehhez a névhez mindenképp ragaszkodom, nekem Fanni lesz, csak kell egy olyan név, amit majd az iskolában tud használni. Légyszi segítsetek, adjatok tippet! Előre is köszönöm.
2010. febr. 24. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:

A Fanni angolul is van, Fanny, ahogy írtad, nem? Csak Feni-nek ejtik. Vagy rosszul tudom? Talán számításba jöhet még a Fanni Hanna(h)

Fanni Frida

Fanni Hella

Fanni Jana

Fanni Leila

Fanni Lara

Fanni Mia

Fanni Vivien


Tetszik valamelyik?

2010. febr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Emma, Dóra, Kitti, Laura (Lara), Lilla, Zita.
2010. febr. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fanni Evelin

én mindenképpen valami hosszabbat választanék a Fanni mellé

2010. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, nagyon szép neveket ajánlottatok. Sajnos hosszabbat nem nagyon szeretnék a Fanninál, mert a családneve 3 szótagos lesz. Köszönöm még egyszer, egyébként az Evelin tetszik legjobban (3 szótagos:D) Lehet, hogy hosszú neve lesz?:D

Még nekem a Kata is tetszik.

2010. febr. 27. 09:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Fanni Anna

Fanni Biborka :D

Fanni Cintia (Nálunk ott van a Chyntia.:) Biztosan ki tudják ejteni.)

Fanni Karola

Fanni Judit

2010. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!