Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers vagy Rossmann Babydream?

Pampers vagy Rossmann Babydream?

Figyelt kérdés

E közül a kettő közül vacillálok, nagyon megizzadtam, mire kiválasztottam ezt a kettőt a kisfiam igényeinek megfelelően. Csak ez a kettő jöhet szóba, melyik legyen?

7 kiló és 13 hetes


2010. febr. 24. 15:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérhetnék indokokat is? Úgy könnyebb lesz döntenem. Melyik hol gumis/nem gumis, vastag/vékony, kényelmes/kényelmetlen, átázik/nem ázik át, kakit hogy bírja, stb. Köszi!
2010. febr. 24. 15:09
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a pampers vállt be, vettem Roosmann-t is, de az nagy volt a kisfiamra, pedig ua. az a méret, mint a pampers.
2010. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk lányunk van, születése óta pamperst használunk, abból is az active babyt, most vettünk prémiumot(vajszínű a csomagolása), az is nagyon jó. Alapban drágák,de ha fogunk ki akciót akkor többet veszünk. A rossman-os pelust nem próbáltuk, így arról nem tudok írni semmit. Talán kétszer volt "balesetünk", egyszer a mama pelusozta és valamit nem jól csinált, egyszer pedig apa rontotta el.
2010. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

pampers activ baby-szuper,vékony,hátul gumis

babydream-kicsit vastagabb,szintén gumis hátul,nagyon jó minőség

A rossmannosból 3-as méret ára:46 db-1999.-

pampers-most vettem akciósan 22 db-ot 999.-ért

mindkettő szupi:)

2010. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!