Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj? 13 hós kisfiam...

Mi lehet a baj? 13 hós kisfiam üvölt ha beleteszem a rácsos ágyba, pedig eddig nem volt gond?!

Figyelt kérdés

Két napja kezdte. Előtte semmi ilyen probléma nem volt. Beraktam az ágyába pici forgolódott, max. egy fél percig próbálkozott, sikongatott de hamar elaludt. Két napja a délutáni meg az esti alvásnál is mint akit nyúznak úgy üvölt! Próbáltam nyugtatni, beszélni hozzá, simogatni de semmi hatás. Tegnap már nem bírtam, kivettem az ágyból, fél perc alatt elaludt a kezemben, de ahogy visszaraktam megint üvöltött. Este betettem az ágyába elaludt, két percére rá felébredt és meg szintén sírni kezdett, végül mellettem aludt a nagyágyban, de ehhez nem akarom hozzászoktatni, meg igazából nem is aludt jól mellettem.

Pedig fáradt, alig lát a fáradtságtól.

Teljesen tanácstalan vagyok!

Kérlek segítsetek!!!


2010. febr. 24. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami megijeszthette. Nem érzi ott biztonságban magát. Vegyél neki másik ágyat, vagy valahogy alakítsd át. Vedd ki a játékokat és nézd meg, hogy még mindig sír-e. Esetleg rendezd át a szobát, lehet a látvány zavarja, vagy hogy nem látja az ajtót. Próbálkozz. Szerintem valami ilyen lehet a dologban.
2010. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is azt látom rajta hogy rémült, fél valamitől.

Nem tudom mennyire játszhat szerepet a dologban, de két hete halt meg az imádott nagypapája, akit szinte naponta látott és két napja temettük. ő nem volt a temetésen, de lehet hogy érez valamit.

Egyébként azóta teljesen kifordult magából. Előtte már átaludta az éjszakákat, max. egyszer kelt fel, azóta 2-3szor is ébred és mindig cicit kér... Nem tudom hogy segítsek rajta?!??? :(((

2010. febr. 24. 13:55
 3/7 A kérdező kommentje:
Szinte közvetlen az ajtó mellett van, az nem lehet a gond... Nem értem... Nagyon el vagyok keseredve!! Nem tudom hogy oldjam meg az altatásokat, mert nem hajlandó az ágyában aludni!!!!!!
2010. febr. 24. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Lehet, hogy ő érez valamit. Nem tudom. Mindenesetre próbálj meg valamit kezdeni az ággyal 8áthelyezés, feldíszítés... Stb nincs más ötletem. Remélem valamelyik használ. Az is lehet hogy téged félt és nem az ágyával van baj. No ez elég idétlenül hangzik, de lehet, hogy nyugodtabbnak érez téged, ha ott van. Téged nem viselt meg? Nem azt érezheti?
2010. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pont egyik nap olvastam a kismamablogon, hogy a babák nagy része 1 éves kor körül valamilyen oknál fogva egyszerűen megutálja a kiságyat, ki kell találni valami megoldást, pl leesésgátlós ágy, vagy a földre egy szivacs.
2010. febr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De lehet hogy engem félt, nem tudom... Nagyon megviselt engem is, férjemet is, sokat kínlódtunk az elmúlt két hétben. Hirtelen, váratlanul történt, nem volt felkészülve apósom halálára... :(

Már kivettem az ágyából a nyuszit amivel aludni szokott, átraktuk egy másik helyre (pont most csináltuk, mert éppen altatás lenne, de nem akar elaludni), de semmi, ugyanúgy üvölt.

A szivaccsal az a bajom hogy elmászik róla, a leesésgátló ágyra mi is gondoltunk, de még pici hozzá, lebukna róla fejjel. Ezért is vagyok totál tanácstalan!

2010. febr. 24. 14:29
 7/7 anonim válasza:
én egy sima heverő matrac részén altatóm az egy évesemet.nincs gond mert földtől 10 centire van.11 hósan,mint agy sakál,úgy üvöltött a kiságyban.Azóta egyszer ébred éjjel.A rács levételével kezdtük.Egy éjszakát aludt úgy,de az sem volt jó.Maradt a vendégheverő.Próbáld meg,hátha.sok sikert!!
2010. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!