Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit fözzek a 6 hós babámnak?...

Mit fözzek a 6 hós babámnak? Már nincs ötletem. Ma pl. alma-banán-rizs-husi, pici brokkolival. Nem tudok már mit kombinálni, olyan egyhagúnak tünik hogy csak pár zöldséget és gyümit lehet adni.

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

[link]

itt vannak jó receptek

2010. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia! Adhatsz neki meggyet, őszibarackot husival vagy rizzsel. Próbáld ki hús helyett a csipetnyi reszelt sajtot, medve sajtot. Azt először csak fél cikket, majd ha semmi probléma akkor már egész cikk is mehet. Nálunk nagy kedvenc az őbarackos csirke rizzsel. Sült sütőtök őbarackkal.


Jó babázást!

2010. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De jó, hogy feltetted ezt a kérdést! :) A rizst hogy adjátok a babának és milyet? Előfőzöttet vagy hagyományosat? Azt is turmixolva? Én is adnék a babámnak, de eddig nem mertem.
2010. márc. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, de milyen rizset adsz neki? Enyém is 6 hós múlt. Mi ezeket esszük: - krumpli az alap amit tápszerrel lazítok, brokkoli, cékla, borsó, répa, spenót (heti 1-szer), cukkini (mag nélkül), csirkemell, sütőtök, paradicsomos tészta bébiétel, bébiételben van pulykahusis kukoricás, és az összes gyümi ami nem apró magvas. Ezek kombinációját szoktam adni, elég változatos így az étrendje.
2010. márc. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
utolsó: jó alaposan megfőzől 1 marék rizsát (megmosva, ha olyan akkor válogatva) és mehet bele a turmixgépbe a zöldség/gyümi mellé. A rizsben nincs semmi allergizáló.
2010. márc. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
akkor utolsó előttinek szólt az előző válaszom:D
2010. márc. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
brokkolit hogy csináljátok? Még nem kapott a 7 hónaposom, de van itthon, kipróbálnám...
2010. márc. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megint utolsó vagyok. SAJTOT NE!!! Nem szabad adni állati eredetű tejterméket 1 éves kor alatt!
2010. márc. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint (habár már ki tudja hanyadik:) Brokkolit pár kis darabot kiveszel, és forrásban lévő kevéske vízben megpárolod. Hamar megpuhul. Utána turmix. Én krumplival szoktam és kis édesebb gyümivel, mert úgy könnyebben csúszik neki. (Van hogy együtt főzöm a krumplival)
2010. márc. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
milyen gyümivel? Édesebb alma jó hozzá? Husit adnék mellé, mert tegnap evett krumplit. Az is jó?
2010. márc. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!