Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen kezdjek darabos...

Mennyi idősen kezdjek darabos ételeket adni babámnak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már 9 hó körül csak villával törtem össze.
2010. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem feltétlenül életkor kérdése, ha együtt esztek a babával, és látod, hogy érdeklődik a ti kajáitok iránt is, akkor kaphat a neki valókból kóstolót, természetesen csak olyan puha ételféleséget (banán, főtt zöldség) amit fog nélkül vagy kevés foggal is el lehet "szopogatni". Ha látsz érdeklődést, tegyél egy próbát. Én azt vettem észre a környezetemben, hogy igazán akkortól fogadják el a darabosat, ha már van néhány foguk is. Az én lányom korán növesztette ki a fogait, 9-10 hósan már igényelte a darabosat. Egy ismerősőmnek, akinek csak 8-9 hósan kezdett fogzani a babája, még csak most, 14 hósan ismerkedik a darabossal.
2010. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8 hó. A 8 hós bébikaják is már darabosak
2010. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a bébiételekböl kell kiindulni! Minden baba más ütemben halad a hozzátáplálással! Babám 8 hós,még a 7 hósoknak való zöldségeket kóstolja és most jött ki az elsö 2 foga,eszemben sincs még darabosat adni neki! Lehet,hogy amelyik baba már sok mindent eszik és fogai is vannak már,meg lehet próbálni a darabosat,de ez nem korhoz kötött. A védönödet is megkérdezheted.
2010. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A védőnőnket 7 hónapja nem láttuk, de most már ne is jöjjön...
2010. febr. 23. 22:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!