Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Békásmegyerről van valaki?

Békásmegyerről van valaki?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 13:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
A 16:35-től kérdeznem,hogy milyen a Bölcsődal és a csiribiri?Pont v.melyik nap voltam a művházban és ezeket a foglalkozásokat néztem ki,de nem tudom melyik mit takar!Segítenél?(az én fiam holnap lesz 13 hónapos)
2010. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
1. Engem is érdekelne hogy mik ezek a programok. Mi nem járunk a tescoba. Inkább Sparba járunk, az ezerszer kulturáltabb.
2010. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Helló! Én írtam a művházi programokat.

A Bölcsődalra nem jártunk végül, így arról nem tudok nyilatkozni. (De biztos jó, ez olyan éneklős, mint a ringató.) A csiribirin voltunk párszor, de sajnos kisfiamnak nem jött be, megijedt a sok idegentől. Kb. 10 baba-mama van jelen, és amúgy tök jó az egész. Csomót játszottunk, rohangásztunk, ilyenek. A neten van a honlapján videó, az jól bemutatja. A többi babát amúgy nem zavarta a nyüzsgés, és a foglalkozást vezető csaj is tök aranyos. Mi érdekel még? :)

A hegy felőli oldalon is van Tesco is meg Spar is. Én mind kettőt használom. A Tescot jobban szeretem, mert tisztább, és nincsenek sokan. A Sparban mindig órákat állok a sorban, viszont nagyobb a választék.

Szerintem szerencsések vagyunk, hogy ilyen sokminden van helyben, szeretek itt lakni. :)

2010. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

13 hónapos babával érdemes menni a Csiribirire?Ki szeretnén próbálni.Kiváncsi vagyok,hogy viselkedik sok gyerek között.

Egyébként én is nagyon szeretek itt lakni,itt is nőttem fel.Minden van egy helyen(bölcsi,ovi,suli,bolt,gyógyszertár stb) és még sincs az a "panelrengeteg" érzésem.Tudunk sokat sétálni,van zöld,van játszótér!Szóval jó minden..bár ha kertes házban élnénk az lenne a tuti :)

2010. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A csiribirihez csak annyi kell, hogy már járjon a baba. Mi is 13 hónaposan voltunk. Szerintem nyugodtan próbáld ki!
2010. febr. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mi a Duna felöli oldalon lakunk
2010. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
de jó :) merre felé szoktatok sétálni?
2010. febr. 25. 00:55
 18/22 anonim ***** válasza:

Mindkét oldalon szoktunk sétálni,mert most már van vagy9-10 békási kismama ismerősöm:)

Mennyi idős a babó?

2010. febr. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

3 hós, még nem ismerek a környéken kismamákat sajnos :(

Te babód mennyi idős?

2010. febr. 25. 12:53
 20/22 anonim ***** válasza:

Ismét én vagyok, aki a művházi programokat írta.

Ha van kedved/kedvetek, megbeszélhetünk egy közös sétát a jövő héten valamikor. Én is szívesen átmegyek a dunai oldalra akár. :)

2010. febr. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!