Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 8 hós az apja...

Kislányom 8 hós az apja mellől esett le ma este a francia ágyról. SOS! Lehet valami komolyabb baja?

Figyelt kérdés
Mikor odarohantam kiabálva akkor kezdett el sirni! Nagyon hamar megnyugodott mosolygott kacarászott a tesójának szopizott sokat majd az esés után fél órával bealudt cicin. De eleve alvás ideje volt! Lehet valami komolyabb baja?Altatáskor észre vettem, hogy lila pukli lett a homlokán és a férje melmondása szerint oldalt esett le.
2010. febr. 22. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,szerintem nem lett baja!

Ha nem fog hányni vagy nem veszel észre semmi különöset a viselkedésén,akkor minden rendben nála!

Strapabíróak ezek a kisbabák!

Az én kisfiam is esett már ki etetőszékből...Egy-két folt és semmi más probléma!

Biztosan azért sírt,mert megijedt egy kicsit!

Jó éjszakát nektek!

2010. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak azért sírt, mert kiabálva odarohantál. Lehet, hogy ha szép nyugodtan felveszed, egyből mosolyogni kezdett volna.
2010. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én 16 hónaposan egy kilós sulyzót ejtettem a fejemre , és nem lett smemi bajom 1 honapig 2x akkora volt a fejem de semmi extra! Attol mert még kicsi nem lesz több baja egy ilyen eséstöl mint neked. Nyugodj meg semmi baja nincs :) csak megijedt .
2010. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ hogy miyeln magasról esett le és hogy mire, amúgy szerintem max egy kis agyrázkódás, de ennek is csupán 10% esélyt adok..



Ha baja lenne akkor már látnátok rajta...

2010. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szal max a traumát kell kihevernie a kis lelkének amit az orditozás okozott...
2010. febr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha felsírt mikor leesett és utána rövid időn belül megnyu-

godott, szopott is és nem hány, akkor nem lesz semmi baj.

Hupli meg még nagyon sok fog lenni mire felnő. De ha hányna azonnal vidd orvoshoz.Jó éjszakát!

2010. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Éjjel ha van bébi őr ha ne adj Isten hányna észre veszem?Arra felébred?Köszi a válaszokat!
2010. febr. 22. 23:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nem sirt fel rögtön csak nézett a férjem elmondása szerint és mikor felvette szipogott és akkor kezdett el nagyon sírni mikor én berontottam hogy mi történt!Utána még jó fél órát játszott,nevetgélt majd vacsizott szopit most szépen alszik!lehet éjjel valami baja?Bébi őr van ha lenne ne adj Isten valami meghallanám?Felébred ő rá?
2010. febr. 22. 23:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérlek figyeld éjjel, mert nem biztos, hogy a baba felébred

ha hány, nehogy abból legyen baj.

2010. febr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!