Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék elvégezni egy...

Szeretnék elvégezni egy tanfolyamot, szerintetek hagyhatok Apára két picikét szombatonként?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hónapos és egy 23 hónapos babám. A picike már csak reggel és este szopizik. A tanfolyam 5 (azaz öt lakalom) szombati napból áll, reggel 9- 15.30-ig. Szerintetek önző dolog lenne Apára hagyni őket szinte egy egész napra?
2010. febr. 22. 13:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
javítva: alkalom
2010. febr. 22. 13:59
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Miért lenne az? Közösen vállaltátok öket ... néha ő is lehet a gyerekekkel.
2010. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
ha van más megoldás, ne apára hagyd, ő nyilván dolgozik egész héten, neki is jár a pihenés. anyukád, anyósod, tesód, sógornőd, jóbarátnőd? esetleg bébiszitter? fősuli alatt én is vigyáztam még a Tiednél kisebb babákra is, de ha így döntesz, képzettet válassz, ne egy 16 éves kiscsajt! szerintem jobb lenne, ha megoldható. egyébként egyáltalán nem önző dolog :) sok sikert!
2010. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem önző dolog.

Viszont feltétlenül meg kell beszélned pároddal, hogy meri e vállalni.

Nem minden pasi meri bevállalni, hogy két picire vigyázzon.

Ha nem fél tőle, akkor hajrá. :0)

2010. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha válalja akkor nem.

Azt nem irod milyen tanfolyam,de ha ezáltal késöbb jobban kereshetsz az-az egész család javára vállik.

2010. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi válaszokat! Apa természetesen egyből rávágta, hogy szívesen lesz a gyerekekkel, menjek nyugodtan, ha szeretném... De szerintem nem tudja, hogy mire vállalkozik... Egyébként jelenleg sajnos nincs munkahelye :S
2010. febr. 22. 14:04
 7/12 A kérdező kommentje:
EU-s pályázatíróira mennék, tulajdonképpen csak a diplomámat szeretném kiegészíteni. A főnököm anno mindig azon "rinyált", hogy nincs aki pályázatot írjon, mert senki nem ért hozzá... Szóval hasznát venném.
2010. febr. 22. 14:06
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan menj el a tanfolyamra. Egyáltalán nem önző dolog, pláne ha rögtön rávágta a férjed, hogy vigyázna rájuk.
2010. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Teszteljetek.

Elöször kb 1 órára "lépj le", de úgy, hogy ha gáz van pikk-pakk előkerülhess.

Majd szökj meg 1,5-2 órára.

így letesztelhetitek magatokat. :)

2010. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy önzőség..nem kell összenőni a babával,ellesznek apával vagy nagyikkal is.
2010. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!