Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám orra minden...

8 hónapos babám orra minden reggelre teljesen bedugul, mitől lehet? Valami ötlet rá?

Figyelt kérdés
Nem nátha, mert semmi nem jön ki belőle. Tengervizes spray-t szoktam belefújni, utána jobb szokott lenni, sőt, párologtatok is a szobában.
2010. febr. 22. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl száraz a levegő. Jó, hogy párologtatsz, szerintem szuper dolog, nagyon jó lesz tőle a levegő.
2010. febr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a párologtatás és az orrspray ellenére is fennáll ez a probléma,akkor elképzelhető,hogy valami irritálja az orrnyálkahártyáját és azért duzzad meg és okoz dugulást.Nincs állat a lakásban,vagy padlószőnyeg?
2010. febr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk is ez volt, a dokinénink azt mondta, párásítsuk a levegőt. Ajánlotta a párásítógépet, ami hideg párát fúj. Ha nem engedhetitek meg anyagilag, azt mondta tegyünk kannába vizet, bele lepedőt úgy, hogy az alja belelógjon a vízbe a tetejét meg hajtsuk rá a kiságyra. Én nem mertem ráhajtani a kiságyra, úgyhogy a ruhaszárítóra tettem. Kb. 1 hónapja vettünk párásítót, tényleg jó. Van, hogy így is bedugul még az orra, én is tengervizes orrspayt fújok bele neki, de nekünk valami azért kijön a szívóval.

És még ajánlották a Sinupret cseppeket is, az feloldja az arcüregben esetleg megrakódott cuccokat. Nekünk ez is használt. De ezzel a cseppel kapcsolatban inkább kérdezzd meg az orvost.

2010. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!