Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milánóit adhatok a majdnem...

Milánóit adhatok a majdnem 12hós babámnak? A gomba miatt kérdezem elsőrorban.

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Semmiféleképpen ne adjál neki!Az én gyerekem most volt 2 éves januárba, de még nem adtam neki gombát. 3 éves kor alatt nem lehet. Azt az anyagot tartalmazza mint a rovarok kittinpáncélja, még a felnőtteknek is nehéz étel. Én mikor gombát ettem, utána a gyerekem rettenetesen kínlódott, mert kiválasztódott az anyatejbe. Fájt a hasa szegénykémnek. Amúgy szerintem 14 hónapos baba mindent ehet már. Dió, mogyorófélék, méz és aprómagvas gyümölcsök kivételével.
2010. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! én úgy adom 1 éves babámnak a milánóit, hogy a gombát kiszedem, mert nagyon nehezen emésztehető. Azt azért túlzásnak tartom hogy 3 éves korig nem kaphat, utána meg csodálkozunk ha semmibe nem eszi meg nagyobbnak. Semmi baja nem lesz ha kiszeded neki belőle, a többit pedig megeheti.
2010. febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csinálj neki külön olyat, amiben nincs gomba, azt nyugodtan megeheti már.
2010. febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy-másfél éves kortól már nyugodtan lehet a gombához szoktatni (ez leginkább attól függ, hogy mikor kezdtétek a hozzátáplálást). Az első pár alkalommal halászd ki belőle a gombát, majd legközelebb már adj neki egy-két darabot.
2010. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tegnap az én lányom is ezt evett és a gomba ízlett neki belőlle a legjobban,14 hónapos de már korábban is evett és semmi baja nem lett,nagyon szereti!
2010. febr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!Végül nem adtam neki. De úgy gondolom, hogy a gombával még ráérünk akkor úgy másfél éves korig kb.
2010. febr. 20. 13:23
 7/7 anonim ***** válasza:
A gombával inkább két éves koráig várj, de persze egy-két falatkát azért ehet, de ne sokat, mert tényleg iszonyú nehéz megemészteni.
2010. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!