Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg sűrűbb lesz a haja ha...

Tényleg sűrűbb lesz a haja ha többször kopaszra nyírják?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 14:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze,növeszd inkább neki... :)

Az én kislányom 2 éves múlt,eddig csak 1x vágtam le a haját,akkor is csak egy kicsit az elvékonyodott végeit,és fazonigazítás miatt.Neki teljesen jó kis haja van,se nem kevés,se nem sok,átlagos.De ez tényleg attól függ,hogy mit örökölt Tőletek.

(2.fodrász voltam)

2010. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én sem szeretném, az a helyzet, hogy nekem nagyon rossz, apjának nagyon jó haja van, szóval akkor a genetikára bízom a dolgot :)
2010. febr. 19. 18:45
 13/15 anonim ***** válasza:
A lányaim 4 évesek,derékig érő,gyönyörű hajuk van.Sosem volt vágva nekik..)
2010. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hát nem tom. Nekem kiskoromban mindig le volt vágva a hajam és most így 14 évesen. 2 hetente vághatom a hajam mert már nagy. Szóval ha rosszul csinálná meg a fodrász se lenne baj mert 1-2 hét és már nem is látszik milyen volt előtte. :)
2010. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sötétebb,erősebb szálú,de mitől lenne több hajhagymája annak ,aki a meglévő szálakat lemetszi. Nincs összefüggés.
2010. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!