Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyűjtitek a Libero vonalkódokat?

Gyűjtitek a Libero vonalkódokat?

Figyelt kérdés
Nagyon jó dolgokra lehet beváltani [link] de 1 csom pelus csak 3 pontot ér.
2010. febr. 19. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
szia, mi gyűjtjük. Pont most hagytuk el a takarót sajnos, és már nem is lehet rendelni. szerintem is nagyon jo dolog.meg a pelenkával is elégedett vagyok
2010. febr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A pelus nagyon jó, de az ára is sajnos.
2010. febr. 19. 11:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, szorgalmasan gyűjtöm, de most több pontot kell mindenre összegyűjteni..:-(

Nemrég jött a postán a Mondókák könyv, mindenkinek ajánlom, nagggyon szuper.

2010. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sokat vártál rá ?
2010. febr. 19. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg összegyűlt? Vagy amíg a postán megérkezett? Az összegyűjtés sokáig tartott, mert csak éjjelre kapja a Libero pelust , nappal Pampers-t használok. A megrendeléstől számított másfél hét alatt itt volt a könyv.Szia
2010. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is gyűjtöm, nemrég fedeztem fel a pontgyűjtő akciót. Már van 2 vonalkódunk!! Ezek 4-4 pontot érnek, de szerintem azért, mert mega packon voltak. Már ki is néztem, mit kérek a pontokért. :)
2010. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én a varázsitatót néztem ki, de még bőven gyűjhetek hozzá. ( eddig kidobtam a v.kódokat : ((
2010. febr. 19. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!