Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok szempillájának és...

A babátok szempillájának és szemöldökének színe változott a születéskori színhez képest? Sötétebb lett vagy világosabb?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiamnak a szemöldök a megszületésekor alig látszott, nagyon világos volt, most 9 hónapos és barnult neki. Nem nagyon sötét, de már látszik.
2010. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Igen. Sötétebb lett. De fura, mert az egyik szempillája korom fekete és sűrű, a másik meg ritkább és világosabb. Nem feltűnő, de ha közelről nézzük azért látszik. Ettől lett olyan különlegesen gyönyörű. :))

Miért kérdezed?

2010. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én kisfiamnak alig volt szempillája és szemöldök sem látszott, csak ha megérintettem éerztem, hogy van ott egy pár szál. Úgy 2 és fél-3 hónapos kora körül kezdett el sok-sok szép szempillája nőni és a szemöldöke is alakul, sötétebb és sokkal több.
2010. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányomnak a szemöldöke is és a szempillája is nagyon világos volt mikor megszületett.Most 7 hónapos a szemöldöke maradt olyan semmilyenszínű(bár az apjáé és az enyém is olyan).A szempillája viszont besötétedett,ennek örülök már világít a hatalmas kék szeme és a sötét szempillától csak még szebb.
2010. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiamnak szinte nem is volt egyik sem (legalábbis alig látszott), most lassan 5 hónapos és kb. 1 cm hosszú szempillái vannak, amik szép sötétek és a szemöldöke is sötétedett. :-)
2010. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Egyébként azért kérdeztem mert a fiamnak nagyon szőke volt születésekor mindkettő és most sem venném észre hogy változott volna ugyanolyan világos.

Persze nálunk is apának ilyen meg nekem is, mondjuk a fiúkat általában ez nem zavarja max. a lányokat. Legalábbis engem mindig is zavart és amikortól már lehetett én festettem mert olyan volt mintha nem is lenne nekem.

2010. febr. 19. 11:26

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!