Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet az, ha egy kisgyer...

Mitől lehet az, ha egy kisgyereknek nincs étvágya, éhségérzete? Képes lenne akár 10 órán át kaja nélkül lenni, de utána is csak csipeget.

Figyelt kérdés
Nem értem,eddig mindenhol azt hallottam,hogy egy gyerek tudja,hogy mi a jó neki és azt eszi.Ez nagy hülyeség,mert az én kisfiam,ha nem erőltetném,akkor nem is akarna enni.
2010. febr. 18. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha erőlteted annál rosszabb!! Ha éhes úgyis eszik. Sok oka lehet a "nem evésnek". Lányom sokszor volt úgy,hogy egész napi kaja fél liter tápszer volt,reggel és este, azon kívül semmit nem evett,ez kb 2hétig tartott. Utána pár napig evett,kisebb mennyiséget, majd megint két hét kínlódás. Doki azt mondta kínálgassam de ne erőltessem.

Nem írtad mennyi idős a baba!?

2010. febr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Másfél éves
2010. febr. 19. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!