Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nézzétek mit találtam? Egy új...

Nézzétek mit találtam? Egy új oldal, szerintem érdemes ott is nézelődni, hátha hasznossá tudjuk tenni magunkat

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 18. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajna nekem is kisebb a lányom fél évvel :-(
2010. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én szívesen odaadnám a kislányom ruháit de az a baj, hogy mindene rózsaszín és bár ő is 1 éves de csak 75cm.
2010. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az én fiam is pont ez a méret most. egyébként meg remélem nem tartotok szívtelennek, de ha lenne is ekkora méret elfekvőben, akkor sem adnék. az én páromnak ugyan van munkája, de napi 16 órákat dolgozik, 100 kilométert vezet oda-vissza, hogy dolgozni tudjon menni. Egész nap a hidegben, 2 nadrág és vagy 5 réteg felsőruha van rajta, ha hazajön reszket, mert annyira át van fagyva. este 10-11 mire hazaesik, eszik, elalszik a kanapén, reggel 4kor meg kel, tiszta ruhát vesz, aztán megy tovább. a gyereket csak hétvégén látja, de akkor is csak néhány órára van itthon napközben és mindezért 7 órára van bejelentve, kap 150 ezret, amiből visszatankol a kocsiba 60-at! amit tudok eladok a gyerekem kinőtt ruháiból és csak remélem, hogy ha esetleg testvére lesz, annak is meg tudom majd venni, ami kell... :( én nem vágyom arra, hogy másnak segítsek, örülök, hogy mi megélünk, bocs...
2010. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudok segíteni, mert pár hónapos kislányom van.Csak egy ötlet esetleg:én soha nem veszek új ruhákat, mert a szeretetszolgálatos boltokban 200!!! Ft-ért adnak nagyon szép Cherokee-s ruhákat.Utoljára szép kabátot is vettünk ott.Ha valaki megkéri az eladót, akkor még gyűjt is neki össze megfelelő méretben.Nem értem (már bocsánat), ha valaki ilyen helyzetbe került, miért vesz újakat?
2010. febr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én segítenék ha tudnék...

de jó is lenne ha megtehetném, az én fiam is 1 éves, ekkorra ruhákat hord.

az apja munkanélküli lett és a mi törlesztőink is magasak lettek dupla akkora és nem 1 van, az én gyedem elmegy a fél hitelre, a férjem munkanélkülije a másik hitel negyedére, napról napra élünk....

Sajnálom a kisfiút, de ez van és sajnos nagyon sokan így vagyunk még itt akiknek jól jönne a segítség...

2010. febr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Így igaz.A másik dolog meg az,hogy én speciel nem hiszem el,hogy a ruha a legnagyobb gond.Úgy ahogy előttem is írták,rengeteg lehetőség van olcsón,fillérekért ruhákhoz jutni.Vannak turkálók,ahol kg-ra adnak ruhát,hát ott babaruhából jócskán be lehet vásárolni,főleg nyáriból.

Nekem kicsit furcsa,hogy azt írja,nyárra sincsenek ruhák,az is kéne.Kicsit az még messze van,addig még összespórolhat annyit,hogy vegyen 3-4 nadrágot,meg egy pár pólót...nekem kicsit fura...

2010. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rosszindulatú leszek, de ha valóban nem telik ruhára a gyerekének, talán az internet előfizetésről le kéne mondania...
2010. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19:23!Milyen igaz!
2010. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Unokatesóm úgy járatja a babáját, mintha hajléktalanok lennének.Cigire, netre, 3millás autóra futja.Azt mondja, nincs pénze, hogy a gyerekének ruhát vegyen.A múltkor én adtam a gyerekének cipőt, sapkát, mert már nagyon megsajnáltam.Vannak ilyen emberek.Bosszantó.
2010. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
18:20as válaszoló:hol van ilyen szeretetszolgálatos bolt?neten hol lehet utána nézni?
2010. febr. 22. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!