Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pontosan hogy kell hőmérővel...

Pontosan hogy kell hőmérővel "előcsalogatni" a kakit?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak óvatosan told be a baba popójába a hőmérőt... lehetőleg ne az újfajta digitálisat, mert az ehhez vastag. Igaz, hogy kellemetlen ez a picinek, de épp ezért ingerli, hogy kakiljon.
2008. aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Bízd a babádra, ez a hőmérőzés nagyon hülye dolog...
2008. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én csak egy krémes fülpiszkát dugtam-kisebb-és ugyanolyan hatásos
2008. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Én kicsit bababarátabb módszert alkalmazok. Erősebb kamillateába cukrot teszek (0.5 dl-be 1 teáskanál) és másnap megvan az eredmény. Ezt doktornénis könyvben olvastam, de a védőnő is javasolta.
2008. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Inkább vegyél patikában egy szélcsövet ami vékonyabb és puhább, de ritkán alkalmazzad szerintem, inkább próbálkozz más módszerrel is. De ha mégis ezt csinálod akkor úgy hogy bekrémezed a hőmérő vagy a szélcső végét, kb 2 cm mélyen betolod a kis popsijába és egy picit mozgatod neki benne ezzel ingerelve a kis végbelét. Erre általában nyomni szoktak és jön az eredmény.
2008. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
az en 10 hetes kisbabamnak eddig 9naponta volt szeklete, mar mindent kiprobaltam,igaz nem volt hasfajos, de a 9 nap 9 nap! egyik anyuka baratnom javasolta, hogy az elso reggeli etetes elott(ugye ekkor nagyon ehesek a picurok)forralt vizet adjak neki. nekem ugy behorpinti uvegbol azt a 3-4 kortyot, hogy csak na! igaz utana nem kell neki már a viz!!! biztosan ízetlen!:o)aztan jon a rendes szopi!!! ezt megprobalom del korul is! ...es estere van kaki, nem is kis mennyiseg!!! nálam eddig ez valt be! sem a kamillas tea, se a meleg furdo, se semmi...igaz homerozni, nem homeroztem, mert attol feltem, hogy megsertem....
2008. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
...az elozo valszolo vagyok....aztan irjad meg lecci, mi valt be :o)
2008. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
van még valami, bár ez gyógyszer, de gyógynövényekből van és nem tud hozzászokni a baba, ha csak néha kapja: Laevolac szirup, ha este adod neki, 1-2 óra múlva csurig tele a pelus. De nekem a barack is nagyon beválik :) A hőmérőzés volt a kérdésed, arról annyit, hogy én is próbáltam, nagyon nem jött be, finoman és óvatosan csináltam, a babám mégis üvöltött, alig lehetett megnyugtatni. Lehet, hogy nem jól csináltam, de az biztos, hogy soha többet nem kínzom ezzel szegényt. Ha orvoshoz viszed a székrekedés miatt (és nem gyógyszert akarsz), ő szélcsövezi, az biztos jobb mint a hőmérő, de én ezt se nagyon szeretném megpróbálni...
2008. aug. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, sikerült!!
2008. aug. 27. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!