Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem sok ez a mennyiség egyszer...

Nem sok ez a mennyiség egyszeri evésre egy 5 hónaposnak?

Figyelt kérdés
Megfőztem egy almát, egy kisebb krumplit és egy fél sárgarépát. Leturmixoltam és egy salátás tálka majdnem tele lett. Annyirra ette, hogy majdnem mind bepuszilta, csak egy pár kanálkával hagyott, de szerintem még azt is megette volna, ha odaadom, de már nem mertem. Nem sok ez egy picit?
2010. febr. 17. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

az enyém ilyen korában már simán betolt egy üveg bébiételt, az 190 gramm. szerintem amit leírtál, az is kb. annyi lehetett, nem hiszem, hogy sok.

noj

2010. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát istenem! :) Ha egyszer ízlik neki anya főztje! :)
2010. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem sok, ne aggódj! Még mindig jobb hogy sokat eszik, mint minden kanál kaját úgy beimátkozni a szájába! Egyébként nálunk is így volt, aztán szépen visszaállt egy "normális" mennyiségű adaghoz egy evésre. Akkor meg az volt a bajom, hogy miért nem eszik többet?! :)
2010. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!