Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes kislányom véresre...

10 hetes kislányom véresre vakarja a fejét. Hogy segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés

Sajnos koszmós, kezelem, babé samponnal, olajjal és sok fésüléssel, múlogat is neki, de reggelre mindig véresre vakarja szegényem. Hogy tudnék segíteni a sapkát és kesztyűt leszámítva? A körmét is nagyon sűrűn vágom, más ötletem nincs...

Sajnálom életemet:-(


2008. aug. 26. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Már olvastam többszőr a kérdésed,de vártam hátha valaki jobb választ tud adni,mint én. Az én lányomnál nem egészen ez volt a baj,neki anyatejes kiütései voltak az egész fején. Nem volt egy gombostűfejnyi tiszta rész sem. Szegénykémnek is nagyon viszketett,és ő is vakarta. Én a sudocrem védőkrémet használtam,biztos te is ismered. Kislányomnál az nagyon jó volt. Napokon belül gyönyörű szépen elmúlt,pedig előtte több hete már szenvedett ezektől a kiütésektől. Nem tudom ez esetleg használna-e a te babádnak,de szerintem egy próbát megér. Sajnálom,ha nem tudtam segíteni! Remélem megtalálod a megoldást!

2008. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem bevállt biztosra mondhatom.Kend be a fejecskéjét gyógyszertárban kapható vazelinnel fürdés előtt legalább 1 órával.Húzz rá sapkát is hogy melegben legyen,és fürdésnél fogkefével(puhával)dörzsölgesd le róla meg vagy 2x mosd meg neki samponnal.Nekünk 1 alkalom kellett és elmult.
2008. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tudom, hogy már nem aktuális, de másnak még az lehet. Az én három hónapos kislányom is véresre vakarta a fejét, főleg a füle környékén. Doktornéni azt mondta, hogy melege van, azért vakarja a fejét. Először nem annyira hittem benne, de figyeltem, és úgy néz ki működik. Ha csinálja, megszabadítom pár ruhadarabjától, forróságban langyos kendővel hűtöm a fejét. Utána abbahagyja.
2010. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!