Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos babának tejpép?...

3hónapos babának tejpép? (tápszeres) Szerintetek?

Figyelt kérdés
Hogy kell elkezdeni adni?
2010. febr. 16. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is tápszeres, de én a helyedben még várnék vele. Adj neki inkább gyümölcsöket, és később főzeléket is. A tejpéppel várj még egy hónapot!
2010. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, előző vagyok, csak megnyomtam a küldést véletlenül. Szóval én is csak most kezdem adni a táp helyett időnként a tejpépet, főleg akkor, amikor őfelsége úgy dönt, hogy az nem kell neki. (4,5 hós)

Dokink is előszörre a gyümölcsöt ajánlotta két étkezés közé (almával indítottam, aztán alma-körte, alma-banán, alma-barack, alma-sütőtök, most már szilva is), majd az egyik tápot főzelékekkel (sütőtök, sütőtök-krumpli, finomfőzelék, cukkinifőzelék, sütőtök-répa) kiváltani.

Most, hogy itt volt a 4 hós oltáson, mondta a tejpépet, hogy lassan azt is adhatok neki.

Szóval szerintem még várj vele.

2010. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még egy hónapot, had erősödjön a kicsikédnek a pocakja! Nem véletlenül van ráírva, hogy 4 hónapos kortól. És ha 4 hónapos lesz, akkor is kóstoltass először, inkább gyümölcsöket. Most maradjon még neki csak a tápszer, nem kell kapkodni, majd eljön az ideje annak is, hogy mást egyen! Jó babázást!
2010. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs az offért,de jó hogy megkérdezted mert ez nekem is hasznos volt!

Köszi!

2010. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!