Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen gyermekülése van...

Kinek milyen gyermekülése van 9-18 kg-ig? Meg vagytok vele elégedve? Esetleg 0-18 kg-ig, ami mindkét irányból beköthető?

Figyelt kérdés

szeretnék jól dönteni a vásárláskor.. most esedékes :)

még nem teljesen ül a csemtém, 7 hónapos és 9 kg.


2010. febr. 16. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én semmiképp nem vennék 0-18-ast, csak 9-18-ast. Mi nagyon szeretjük.
2010. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 9-18 kg-ig van Maxi Cosi Tobi. Dönthető, így a még ülni nem tudó babák is biztonsággal utazhatnak benne. Nagyon biztonságos ülés, az Adac teszten jó minősítést kapott.
2010. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A miénk Pierre Cardin, 9-18 kg-ig jó, dönthető! Nagyon elégedettek vagyunk vele, a picúr is! Mindenképp dönthetőset vegyetek, ha alszik hátra állítod neki, és nem lóg előre a feje!
2010. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én eléggé körbejártam a témát, és hosszas keresgélés után Besafe-et vettünk (ár-érték arányban ez volt a legjobb).


Ezt:


[link]


9-18 kg-s, nagyon szuper, a kislányom imád benne utazni, kényelmes, viszont csak menetiránynak megegyezően köthető be. Viszont, én még nem tenném bele, amíg nem tud magától ülni.


A Römer után sztm ez a legbiztonságosabb. A teszteken is nagyon jó eredményt ért el, és nem Kínában gyártották.


[link]


16 hós kislány anyukája

2010. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is Maxi Cosi van.Szerintem jól döntöttünk,hogy ezt választottuk.A Besafet mi is néztük,de amikor gyakorlatban kipróbáltuk óriási csalódás volt!Olyan mintha nem is lehetne dönteni-inkább felfelé emelkedik.Mielőtt bármelyiket megvennéd (akár neten) menj el v.melyik bababoltba és próbáld ki mindegyiket!!(mi is ezt csináltuk-az összesbe beleültettük a babánkat,nagy kabátban,jól felöltöztetve,hogy sok ruhába is kényelmes legyen neki)
2010. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

vásárlás előtt mindenkép kipróbáljuk a babával ez természetes, és a dönthetősége a legfontosabb, hogy jó kényelmes legyen.


Eddig a Römer Britax-ot néztük meg a Brendonban....

2010. febr. 16. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:
9-18 kg Maxi Cosi Tobi van nekünk is, csak ajánlani tudom, kényelmes, nagyon könnyű kezelni, és nagyon jó eredményei vannak a biztonsági teszteken.
2010. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

9-18 kg Maxi Cosi Priori mellett döntöttünk, nagyon hosszas mérlegelés, utánajárás után. Már az elején nekem ez tetszett, de azért még körülnéztünk.

És úgy gondolom, jól döntöttünk.

2010. febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!