Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan babakocsink van amire...

Olyan babakocsink van amire rá lehet tenni a bébihordót és úgy szoktunk sétálni, de szerintem neki ott már nem olyan kényelmes. (3hónapos) Már beletehetem simán a babakocsi részbe? (nem lehet 100%-ig vízszintesbe dönteni)

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én babám még 1 hónapos koráig se birta a hordozóban,igy simán a kocsiba tettem. Nekünk 175 fokig dönthetö,tettem bele összehajtott plédet,igy majdnem vizszintes lett és igy már jól érezte magát benne.
2010. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egészségesebb a babakocsi mint a hordozó még ha nem is tudod vízszintesig dönteni.
2010. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egészségtelen a babahordozóban vinni a kicsit! csak azért van, h az autóban biztonságban lehessen szállítani, de egyébként nem ajánlom máskori használatra!
2010. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

6hónapos korig csak vízszintesen szabad a piciket fektetni.A hordozó egy új borzalom,attól függetlenül hogy nekünk is van.Én vízszintesen sétáltatom,csak ha muszáj a hordozóba tenni mert kocsival megyünk valahova ,csak akkor teszem bele.Nem hiszem hogy bármikor is kényelmes lenne nekik,meg ha mégis,azt nekem ne mondja senki,hogy nem terheli meg a kis gerincüket.

4hós kisfiú anyukája

2010. febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bizony az a babakocsi+hordozó kombó egy paraszt vakítás, nem jó a babának.


Az mit jelent hogy "nem lehet 100%-ig vízszintesbe dönteni"?

Ha egy kicsi törés van benne az elmegy, de túl sok akkor az baj.


Sajna sok a tetszetős de fonkcionálisan alkalmatlan (és még drága is) baba kocsi. :(

2010. febr. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát kövezzetek meg, de mennyivel van rosszab pózban az a gyerek, aki hordozóban van, mint akit az anyuka hordozókendővel magára köt (órákig, vagy akár egész nap)? Sokan olyan "természetes" póznak tartják, pedig így szerintem a baba sokkal görnyedtebb helyzetben van, főleg, ha nem fektetve, hanem függőleges helyzetben van. Szerintem a hordozóban sincs semmi rossz, ha nem abban nő fel a gyerek.
2010. febr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!