Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Hol tudok Hipp-es...

S. O. S. Hol tudok Hipp-es kiskanalat venni?

Figyelt kérdés
Eltörött a kisfiam kedvenc kiskanala amivel enni szokott (meg az én kedvencem is)!A hippes csomagba volt amit a rossmannba adtak.Honnan tudnék szerezni?Nincs v@lakinek?
2010. febr. 13. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen középkék színű hipp felirattal?Mert nekünk ilyenünk van.
2010. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igen, igen
2010. febr. 13. 17:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Volt már használva a kanálka,de csak egyszer kétszer.Ha esetleg Debreceniek vagytok oda tudom adni.
2010. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szia!De aranyos vagy!!!Sajnos Miskolc környékiek vagyunk. De merrefele laktok? Nem tudnánk elmenni, de pont holnap megy a sógornőm a barátjával Debrecenbe az élményfürdőbe, talán megoldható lenne, de nem nagyon akarlak terhelni ilyenekkel egy kiskanál végett. Vagy esetleg postán?
2010. febr. 13. 17:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent a Miskolc környéke? Esetleg Nyékládháza, Mályi?Mi a belvárosban vagyunk egyébként Debrecenben a nagytemplomtól pár percre. Ismerősek a sógornődék Debrecenben, azaz könnyen megtalálnak, mert 3 gyerkőccel vagyok itthon a férjem pedig dolgozik, így én nem nagyon tudom elvinni semerre :-(
2010. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
úúúú, várj egy picit gondolkodom, meg pont most kell ennie, éheske, írok nemsoká
2010. febr. 13. 17:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha megadod a címedet,mi szívesen elküldjük,2 szer használtam,amig az üvegből kiszedtem a 6 hós babám almáját,ő szilikonosból most próbálkozik enni! :)

2010. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,a baba és a kismama magazinhoz van most.valamelyik bababoltban voltam,és ott sorakoztak az újságok.
2010. febr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tényleg van valamelyik újságban?na majd megnézem. A debreceni anyukának nagyon nagyon hálásan köszönöm, de nem ismerősek sógornőmék és valentin nap alkalmából mennek fürcsizni így nem akarom őket ilyennel terhelni meg téged se!Azért nagyon kedves vagy. A másik válaszolónak aki elküldené postán annak privibenm megírom a címem!Köszönöm neki is, meg minden válaszolónak. Igazán kedvesek vagytok!!De tényleg! :)
2010. febr. 13. 18:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! küldöm pospán,megkaptam a címedet! holnap fel is adom :)

Ada

2010. febr. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!