Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak engem zavar h mingig...

Csak engem zavar h mingig mindenki a baba kezet fogdossa? Nem tudjak h a baba a kis kezet beszokta kapni?

Figyelt kérdés

En megbantas ide vagy oda megszoktam kerni mindenkit h ne fogdossa mar a fiam kezet de mintha megse hallana senki, fogja a kezet es puszilgatja.

Volt olyan eset h a ferjem unokatesoeknal voltunk meg csak 4 honapos volt a fiam es ott is fogdostak a kezet,en mondtam h nem kene az anyuka meg azert is mondta a kisfianak(aki egyebkent elotte volt kint a tehennel az istaloba es nem mosott kezet) h puszild meg a baba kezet.

Meg volt olyan sztori h a szuleimnel voltunk es elvittem setalni a kicsit.Ez egy kicsi falu,meglat egy oregasszony,szol a szomszedjanak:Te Bozsi,itt jon az Agi lanya meg az unokaja.Jon a neni gyorsan(eppen kapalt) persze kezet se mosott es ugy taperalta a fiamat.

Most legutoljara az tette be a kaput h egy idos bacsi az orrat turta mielott megfogta volna a kis kezet.

Titeket nem idegesit ha a babatok kezet fogdossak?(foleg kez mosas nelkul)


2010. febr. 12. 17:04
 1/8 A kérdező kommentje:
*mindig bocsi
2010. febr. 12. 17:05
 2/8 anonim ***** válasza:
De, idegesít. Te kifogtál valami tanyavilágot ráadásul:)))
2010. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De iszonyatosan zavar...hogy mekkora bunkok az emberek. Velem volt ugy hogy be volt takarva, o kitakarta es ugy fogdosta meg. Szetvetett a duh
2010. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart. Búra alatt nem lehet egy gyereket tartani, nem tudod elképzelni mi mindent fog később a szájába dugni :)
2010. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolo!

En nem nevelem bura alatt a gyerekemet.Pl.szultese ota rengeteget utazunk,tehat nem ulunk otthon es nem vedem meg a szeltol is.

DE!A kisfiu a tehentol jott az istallobol ami tele van sz@rva mar bocsanat.A neni meg a kerte kapalt,tiszta foldes volt a keze.A bacsi elotte az orrat turta.

Azert szerintem ez mar tulzas!

2010. febr. 12. 17:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ne is mondd, bennem is forr a méreg olyankor. és én sem nevelem búra alatt,de sokan elfelejtik, h ők is neveltek gyermeket. én rettentően utálom.
2010. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, amiket írsz, az valóban túlzás . Igazán nem is az ilyen "elvetemült" dolgokra gondoltam, hanem arra, amikor amúgy tiszta kézzel (de nem épp előtte megmosott, sterilizált) se foghatja meg a gyereket senki. Remélem érted.. Az, amiket leírsz, inkább kirívó eset. Sajnos az idős paraszt nénit, bácsit megváltoztatni nem fogod, ők így nőttek fel, így öregedtek meg..
2010. febr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

engem, és a páromat is nagyon zavart ez a kézfogdosás...

én egy nagy áruházban dolgoztam, oda jártunk vásárolni is, így, mikor mentünk, mindenkivel meg kellett állni dumcsizni kicsit, amit én nem bántam, de mindenki tapogatni akarta. a párom ekkor alakította ki az "ici picit, feltűnés nélkül arrébb lépek, miközben bályosan mosolyogva csevegek tovább" technikát, amit azóta én is elsajátítottam... :-) így senki nem sértődik meg, és a keze is tiszta marad...

2010. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!