Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen saját készítészítésű...

Milyen saját készítészítésű játékokat csináltatok már babáitoknak?

Figyelt kérdés
Én egy fél literes üres ásványvizes flakonba tettem fagyöngyöket. (alias rumbatök :D ) nagyon szereti rázogatni. (8hós baba)
2010. febr. 12. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. febr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is flakonba tettem gombokat, imádja ahogy csörög. Nálunk is sláger még a popsitőrlős zacsi, a krémes tubus, ja és a tojástaró:)
2010. febr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy Avent Via pohárba tettem gyöngyöket, rizst meg alufóliagombócokat. Imádja. Szintén 8 hónapos
2010. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
egy pezsgőtablettás dobozba lencsét. szeret játszani a ruhacsipeszekkel, meg van egy kis fémdoboza, abba raktam egy csomó gombot, azt is szereti pakolászni. Meg egy fém teásdobozba (téglatest alakúba) mindenféle kincseket belepakoltam, és azt is szereti nagyon.
2010. febr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persely: fagyis doboz tetejére kivágsz egy rést (a vágás széleit leragasztod, ne legyen veszélyes), akkora méretűre, hogy a bébiételesüveg kupakjai átférjenek. A kupak a pénz. Kezdődhet a játék :-)
2010. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
általában minden baba szereti a címkéket ,az enyém legalábbis imádja...egy kis anyag(kéztörlő törölköző)minden oldalára varrtam 4-5 címkét...ezen nagyon szeret elnyammogni..7.5 hós
2010. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, további jó babázást mindenkinek :D
2010. febr. 12. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!