Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül a DM-es pelenka...

Mennyibe kerül a DM-es pelenka meg a Rossmann-os? És milyen minősség? Csak összehasonlítás miatt kérdezem. Meg hogy megéri-e utazni miatta 10km-t.

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkettőt használom.Szerintem jó márkák, elég sokat bírnak.

A rossmanos 1999ft, a dm-es 2500-ért vettem:)

2010. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én most a dobozos babylove (dm) pelenkát veszem rá, a 4-esben 84 darab van és 4 ezer forint. én kuponozok, ezzel még lejön belőle egy ezres.

korábban huggies-t használt újszülött korától egészen addig, amíg a 4-est ki nem nőtte. ekkor már sajnos a huggies amúgy is feladta a szolgálatot reggelre, nem bírta ki egyben a 14 órát.

a babylove pelenka nagyon jó, bírja reggelig (szerintem kevés ilyen pelenka van), igaz a háta nem gumis, de jó magasra felér, a tépőzár jó erős rajta. enyémnek nagyon bevált, én most már csak ilyet fogok venni. szerintem megéri, mi is ennyit autózunk érte :)

noj

2010. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én is dmes dobozos pelust használom a ksifiamra, és meg vagyok vele elégedve, már jo régota ezt használjuk. és a kuponokkal lejön a kedvezmény is ahogy az elöttem válaszolo is mondja :)
2010. febr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Születése óta Babylove pelust használok (jó, ez nem igaz, mert ajiba kaptunk Huggiest is), iszonyúan jó, sokáig bírja, és mint már előttem írták nem drága. Nagyon tudom ajánlani.
2010. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A 2. választ akár én is írhattam volna. Nagyon szerettem a Huggiest, de a 4-es méret után besokalltam, állandóan át kellett öltöztetni a kisfiamat, mert pisis volt. Ezután vettem Liberót, ezzel teljesen megvoltam elégedve, csak egyszer elfogyott a Dm-ben a méretünk, és ekkor kipróbáltam a babylove dobozos pelust. Semmivel nem rosszabb mint a Libero, annyi a különbség, hogy a hátuljába nincs gumi, de még nem történt baleset. 4000 ft a 84 db, pelus vásárláskor mindig beváltok 50 pontot, így 25% kedvezményt kapok, így kerül 3000 ft-ba a 84 db (kb.36 ft/db). A dobozába kinőtt ruhákat szoktam pakolni.

Szerintem vegyél egy dobozzal, és próbáld ki (nem mindenkinek válik be). Régebben lehetett kapni a Dm-ben 2 db-os próbacsomagot is. A rossmannos is jó pelus, de sokkal drágább.

2010. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 11. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!