Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vennétek/vesztek a kislány...

Mit vennétek/vesztek a kislányotok 1 éves szülinapjára?

Figyelt kérdés
Minden ötlet érdekel a járássegítőn (már stabilan jár egyedül) és a hintalovon kívül. Köszi!
2010. febr. 8. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
én triciklit veszek.
2010. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mesekönyv (keménylapos).
2010. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Mesekönyvet tuti veszek, triciklin is gondolkodom de a naygszülők is kérdik, hogy mit vegyenek, ezért vagyok gondban, hogy olyat vegyünk, ami tényleg jó lesz neki...
2010. febr. 8. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nagy méretű építőkockát /mega bloks/ veszek a kisfiam 1 éves születésnapjára!

A nagy darabos formakirakót is jó ötletnek tartom!

2010. febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi labdát és egy "boxzsákot" vettünk neki. Ezek nagy kedvencei, minden nap játszik velük. A boxzsák nem olyan mint a felnőtteké, hanem amolyan "keljfeljancsi-s". Homok van az aljában nehezéknek és levegőt kell bele fújni.

Kaptunk még szivacskockákat, azt is nagyon szereti a lányom.

2010. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!