Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudhatom, hogy a...

Honnan tudhatom, hogy a fogacska áttörte az ínyt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Belenyúlsz a szájába és érzed, hogy ott van a fogacska.
2010. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fémkanál kopog. Én így tudtam meg, hogy az fogacska. Amikor a vitamint adtam be neki, kocogott:)
2010. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha áttörte a fogacska az ínyét akkor már látszik, tehát ha megnézed az ínyét egy piros foltban lesz egy fehér csík ami már a fog.Azért lesz piros mert egy kicsit begyulladhat, de ha rózsaszín az ínye(ami nagy szerencse, mert akkor kevesebb a nyűglődés) akkor is látni fogod a fogát. Tapintásra is más és a gyerek nyelve is egyfolytában ott kotorászik, mert új neki. Ha fáj neki a fogzás ajánlom figyelmedbe a Dentinox gélt- nekünk bevált,(nem vényköteles)vagy homeopátiás megoldások is vannak!Neten utánna tudsz nézni.

Jó babázást!

2010. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, van Gengigélünk, használjuk is sikerrel, tegnapelőtt láttam az ínyén egyik középső fog helyén kis fehérséget, kilyukadt hólyagocskához tudnám hasonlítani, másnap a másik fog helyén ugyanaz. Próbáltam a kanalat, de nem kocogott, látom, hogy fáj neki mert mindig ott a keze, csak pont azt furcsáltam, hogy nem kocog a kanál, és a fehérség sem csík. Akkor ezek szerint még nem törte át(?)
2010. febr. 7. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekunk mar hetek ota ott volt a fogacska latszott elobb feher csik aztan mar olyan halvany atlatszo fele csik es ma reggel mikor bekentem neki megszurt a hegye afogacska kibujt!! >)))
2010. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!