Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vizes enyhén sárgás kakai,...

Vizes enyhén sárgás kakai, amiben zöldes sárgás nyálkák vannak, az mire utal? Tegnap nekem is hasmenésem volt, lehet azért most neki is?

Figyelt kérdés
2 hós éjféltől minden kajánál kakilt,vagy 8 kaki volt már ma!amúgy 2 naponta szokott!orvost hívtam azt mondta túl eszi magát!szerintetek?
2010. febr. 7. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

nekünk ugyanilyen a pici kakija, ő is 8 hetes, de neki nem minden szopinál van, hanem ma pl csak 1x volt ilyen. Én a Budai gyerekorvosi ügyeletet hívtam és azt mondta, hogy a mienk az nem hasmenés, csak hígabb széklet, mert ha hasmenése lenne,akkor minden szopinál ilyet kakilna. SZóval szerintem nektek hasmenésetek van és akkor viszont éppen hogy a folyadékpótlás lenne a legfontosabb. A nyálkás darabok attól vannak, hogy valószínüleg meg van fázva és a váladék amit felköhög és visszanyel, így ürül ki a szervezetéből. Adj neki normaflore-t napi 1 ampullát és szoptasd gyakrabban. De én biztos bevinném az ügyeletre még most, hogy az éjszaka nyugodtabban teljen. A dehidratált baba kutacsa beesik és a szeme is karikás.

Jobbulást nektek!

2010. febr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szopik a babád? Nálunk is voltak hasmenéses napok, a gyerekorvosunk azt mondta 10-12 pelusig ne aggódjunk. Az anyatej majd meggyógyítja. Hittem is meg nem is, de neki lett igaza. A normaflor jó ötlet, én is adtam. Próbálj itatni vele más folyadékot, de szerintem ha még csak első nap nem lesz baj. Ha tápszeres az más. Akkor nincs tőled védettsége, holnap elvinném a gyerekorvoshoz.
2010. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a tanácsokat,el is mentünk az ügyeletre!a váladék volt a gyanús,vírusos garatgyulladás!:(

első válaszoló nagyon profi volt a válasz!Köszönjük szépen!

2010. febr. 8. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen, örülök,hogy segíteni tudtam! Remélem hamar túl lesztek rajta, de ne aggódj, ha 4-5napon túl is eltart, mire a hasnemés megszűnik.
2010. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!