Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fahéjas almás pite tölteléket...

Fahéjas almás pite tölteléket ehet a 6 és fél hós babám?

Figyelt kérdés
6hósan kezdtük a hozzátáplálást, eddig kevés sikerrel. Ma almás pitét sütött anyósom és szinte kért belőle. Az almás tölteléket szinte falta, öröm volt nézni, hogy végre valamit meg is eszik. Szerintetek adhatok még neki?
2010. febr. 7. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nyugodtan adhatsz neki. Az olyan jó amikor jóízűen eszik vmit a kicsi.
2010. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnám, h jó ötlet fahéjjas almát adni a gyermekednek, ugyanis a fahéj az afrodiziákum, de sztem kérdezd meg a védőnődet ő biztos jobban tudja;)
2010. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2010. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem a fahéjat azt még nem kellene, mert az megfoghatja a pocóját. Fájni fog a hasa tőle. Ráadásul édes a töltelék és még a cukrozást sem nagyon ajánlják, én még várnék vele legalább 2-3 hónapot.
2010. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!