Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos lányom nem hajlandó...

5 hónapos lányom nem hajlandó enni, kizárólag csak etetőszékből, ártok neki? bővebben lent

Figyelt kérdés
5 hónapos a lányom, pár hete már ebédre és uzsonnára nem tápszert kap. Eleinte a hordozójában etettem, az ölemben nem ment, kapálódzott, kiborult a kaja, szóval katasztrófa. Nem jött be neki a dolog, ordított. Később gondoltam kipróbálom a szopipárnát, beleültettem, de úgysem volt neki jó. Végül már nem maradt más mint az etetőszék, beletettem, mint akit elvágtak, semmi gond, azóta szépen eszik. Viszont még eldől benne, nem tud ülni, de ha máshol próbálom etetni, ordít. Rosszat teszek, hogy a székben ültetve etetem? Mi történhet vele?
2010. febr. 6. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tönkre teszed a gerincét !
2010. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha hamar megeteted szerintem nem baj. Napi 2x10 perc biztosan nem árt neki.
2010. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak eszik benne, attól nem megy tönkre a gerince. "Ékeld" ki párnákkal, akkor nem tud eldőlni, és ha lehet (és elviseli a babád), akkor döntsd teljesen hátra a széket.
2010. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6 hónapos kortól elég hozzátáplálni. Én nem ültetgetném a helyedben. Aztán meg lesz egy gerincferdülése. Ezt szeretnéd?
2010. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Épp az imént olvastam egy kérdést a hozzátáplálási hercehurcáról, hogy megkövezik jóformán azokat akik ezt teszik. Nincs baja a babámnak tőle, imád enni, ízlik neki minden amit adok, gyerekorvosom mondta, hogy nyugodtan lehet! A kérdés nem ezzel kapcsolatos volt.
2010. febr. 6. 21:21
 6/7 A kérdező kommentje:
Az etetőszéket nem díjazom, de mást már nem tudok neki kitalálni. Van valami ötlet esetleg?
2010. febr. 6. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is beletettem 5 hónaposan az etetőszékbe. Ez attól is függ, hogy milyen az etetőszéked, mennyire lehet megdönteni. Ha dönthető, akkor semmi baja nem lesz míg megeteted. Ha nem dönthető, akkor tegyél bele valamit, amivel döntést tudsz kialakítani.

Lényeg, hogy legyen megtámasztva a háta megfelelően, és ne a popsijára essen a súly nagyrésze.

2010. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!