Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altatjátok el a kisbabá...

Hogyan altatjátok el a kisbabáitokat?

Figyelt kérdés
Az enyém csak szopi közben tud elaludni, most 4 hetes. Egyre fáradtabb vagyok.
2010. febr. 6. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
jövőhéten lesz 1 éves, és cicin alszunk el.
2010. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát gyereke válogatja. Az enyém 5hónapos, de nem volt átaludt éjszakánk,a nővérem kisfia 3 hónapos alszik mint a bunda éjszaka.Az enyém napközben se alszik(fél órák) és hajnalba kell, nem hittem, hogy el lehet lenni, ilyen kevés alvással is. Mióta megszületett alig pihentem valamit, az elején nehezen szoktam meg, de nincs túl sok választás ezt is vállaltuk, mivel pici bízom benne, hogy kinövi. Én ölbe altatom, megpróbálkoztam a letévős módszerrel, de nem sikerült 3 napig nyuvasztottuk egymást, még kevesebbet aludt és állandóan könnyekben aludt el, így inkább ölbe vettem ismét ringattam és mosolyogva aludt.
2010. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jaj én akkor nagyon szerencsés vagyok, a babám nem hajlandó a kezemben elaludni, csak a kiságyában. Sokáig tartott mire rájöttem miért üvölt a karomban, de egyszer letettem, elaludt, azóta már csak úgy hajlandó. Evés után 8 körül lerakom, fél órát nézelődik csendben, aztán elalszik minden nap reggel 7-ig :) 5 hónapos
2010. febr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Beteszem az ágyába és elalszik :) 5 hetes lesz

Nekem csak annyi a "bajom" hogy éjszaka 2-3 alkalommal kel (anyatejes).

Vigyázz a mellbimbódra....én egyszer hagytam ott elaludni, többet nem!

2010. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, születésétől kezdve cicin alszik el, most 8 hónapos, én már örülök ha alszik, mert volt egy időszakunk amikor sehogy se akart..
2010. febr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

21.21-es vagyok


Ami eszembe jutott: kapott ajándékba egy felhúzható zenélő plüsst. Ha az zenél, attól még hamarabb elalszik :)

2010. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is úgy aludt el, hogy cicin volt, de ez azért volt így, mint később kiderült, mert nem tudott rendesen szopizni és elfáradt a kínlódásban és belealudt...

De azóta kis ány, ölelő egérke és alvás. :)

Pamut állatka aminek a teste ruha anyag, ezt fogja és alukál :)

2010. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam nappal cicin, este pedig evés után a szivacson velem miközben a hátát simogatom -az ágyában nem alszik el egyelőre-, és utána beteszem az ágyba
2010. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor a kisfiam 4 hetes volt én még sokszor aludtam vele egy ágyban miközben szopizott -fekvő pozíció-, ha teheted, szerintem próbáld meg te is, legalább kipihened magadat.
2010. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!