Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Babám 5 és fél hónapos! Az...

A Babám 5 és fél hónapos! Az a szokása, hogy a fejére húzza a takarót, pelust! A tiétek is csinálja?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én babóm 4,5 hónapos.Ő azzal szórakoztatja magát, hogy az előkét húzza állandóan az arcára, aztán szól, hogy nem kap levegőt.
2010. febr. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én babám 3.5 hónaposan kezdte, most 4 hónapos mult, de még mindíg szórakoztatja. Sőt, most már a szájába is tömködi...
2010. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szia!az én babám 7 hónapos,régóta elalvásnál húzgálja a fejére..többször ránézek,majd amikor elaludt leveszem róla...
2010. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bújócskázik. Az enyém is ezt csinálta egy időben, azt hiszik, úgy nem látszanak. Hamar leszokott róla (pár nap alatt).
2010. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csinálja, és ha lehúzza azt mondom kukucs, akkor hangosan kacag:) Nagyon szereti, magától teszi a fejére és húzza le:)
2010. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6 hósom kezdetektől így alszik.Amikor játszik,akkor meg sikongat a kendő alatt.
2010. febr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5 hónapos kislányom csinálja,aztán nem tudja levenni és kézzel-lábbal kapálódzik,hogy segítsek.
2010. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam 10 hónapos és imád úgy mászkálni,hogy a fején van a pelus.Sőt még az enyémre is tesz egyet.:-)Játszanak vele.Csak engem a frász kerülget amikor elindul így,és semmit nem lát...Ő viszont akkorákat nevet,nagyon szereti.
2010. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocs,de nem írtam ,hogy éjszaka csinálja,hogy alvás közben a fejére húzza a dolgokat!Már azt csináltam,hogy a takarót kikötöttem a kiságyhoz spárgával,és így nincs akkora veszély!:)
2010. febr. 9. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!