Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kislányom a krumplit...

8 hónapos kislányom a krumplit nem eszi meg, kirázza tőle a hideg. Rakhatok a főzőlevébe sót szerintetek? Úgy esetleg jobb lehet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Persze.

Nekem sem ízlene sótlanul, főleg a krumpli!

Picit tegyél, én az elejétől fogva tettem sót, cukrot, az ételébe, ilyenkor már a többi fűszert is adtam neki, borsot, paprikát. 1 évesen a kedvenc étele a tárkonyos csibeleves volt.

2010. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kevés sóval, esetleg. De lehet, az ízét nem szereti. Adjál helyette mást.

Vigyázz, ne erőltesd, pláne, ha ilyen heves az ellenállás, mert beteg is lehet tőle, vagy egy életre megutálja.

2010. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Enyhe sós lében főtt krumpli, kicsi paradicsommal, esetleg kevés cukor kombinációhoz mit szólnál?
2010. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A só az jó!

Tegyél hozzá még valamit, amit amúgy szeret. (alma, sütőtök, cékla z. borsó stb.) és úgy próbáld.

2010. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszönöm a válaszokat.
2010. febr. 4. 16:53
 6/6 anonim ***** válasza:
74%
persze ,rakhatsz bele kicsit nyugodtan. Nem méreg sem a só,sem a cukor,csak nem kell túlzásba vinni (felnőtteknek sem kellene) .
2010. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!