Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért üvölt minden evés után?...

Miért üvölt minden evés után? Van, hogy csak 10 percet, van, hogy másfél órát. Kap Infacolt. Csak anyatejet kap,9 hetes.

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 07:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nálunk is a gripe water vált be, azonnal segített, megváltás volt. Ugyan az volt, mint nálatok, szerintem nem kevés a tejcsi, csak nagyon fáj a pocakja. ( főleg, ha ilyen szépen gyarapszik)

Az Infacol nálunk csak ideig-óráig volt jó, nem mindenkinek használ.

2010. febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy kicsit refluxos, akkor szoktak a babák evés után sírni (amennyiben úgy néz ki az éhséget kizárhatjuk). Nem zár jól a gyomorszáj és visszaáramlik a tej. Próbáld ki, hogy kevésbé sír-e, ha nem vízszintesen fekszik, hanem picit megemeled az ágyát a fejénél, vagy beleteszed próbaképp a hordozóba. Ha úgy megkönnyebbül, akkor ez a baj.
2010. febr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Előttem szóló a számból vette ki a szót. Nekünk ugyanígy volt kislányunk, doki javaslatára evés után egyből hasra tettem 5 percre, hamarabb jött a büfi, meg megemeltük a matracát, tettem alá egy plédet, egy nem vízszintesen feküdt. Mi is ugyanezt tapasztaltuk, aztán kiderült, refluxos. Mi kaptunk nyelőcső nyálkahártyavédőt, mert már marta neki a cucc a nyelőcsövét, azért sírt ennyire. Másnaptól menyugodott, mintha kicserélték volna. Ulcogant a neve, lehet recept nélkül is kapni, de lehet, hogy jobb lenne esetetekben egy gasztroenterológussal egyeztetni. Egy egyszerű ultrahang tényleg eldöntené, hogy refluxos-e. Minden jót nektek!
2010. febr. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Még mindig az előző vagyok, elfelejtettem, hogy naponta egyszer 1 ml-t adtunk neki. Pikkpakk bekapta, és semmi baja....
2010. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
tejcsi van,mert fejni is tudok.refluxra én is gondoltam,nem tudom,örökölhető-e,mert nekem is ez van.próbáltam evés után függőlegesben tartani,az sem segített.a gripét kipróbáltuk,még jobban üvöltött.az édeskömény tea sem segített.hasfájásra gyanakszom én is,mert olyan szenvedő fejet vág és feszíti magát.
2010. febr. 4. 09:28
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem, ha nagyon sírt, még ezek váltak be, amitől megnyugodott: babahordozóban ringatás. Pihenőszékben hitánztatás. Mostmár nagyon jókat lehet kapni, Vaterán, Teszveszen megfizethető árban vannak, nekem nagyon sokat segített egy rezgő pihenőszék...még most, 6 hónaposan is imádja.
2010. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nálunk a monoton zaj vált be, ha nagyon sírt. Ilyenkor bekapcsoltam a hajszárítót vagy a mosógépet. Egy ideig sírt, majd hallgatni kezdte és elaludt.
2010. febr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha nagyon hasfájós(valószínű)akkor próbáld meg az Espumisan cseppet neki,te pedig(mivel szopik)szedjél Espumisan gyöngyöt.Sokat segít.Masszírozd a hasát,és melegítsd neki.
2010. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!