Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptató anyukák, akik adjátok...

Szoptató anyukák, akik adjátok a K-vitamint a babátoknak! Ti megkóstoltátok?

Figyelt kérdés
Én ma igen,és szerintem förtelmes,de a fiam még egy fintort sem mutatott....
2010. febr. 3. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon rossz, én nem is tudtam neki az egészet beadni mert mindig kijött valamennyi.
2010. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Sosem jutna eszembe megenni a baba gyógyszerét. Nekem azt mondták édes, lányom gond nélkül megette.
2010. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azt mondták édes? Hát szerintem maga a rettenet, egyébként meg nem gyógyszer vitamin. A nevében is benne van K vitamin. Kóstoltam a calcimuscot, szerintem az is rettenet, de a gyerekeim elfogadják és van egy nagyon nagyon jó száj és torokfertőtlenítőm, használtam azt is náluk, nem szóltak egy szót sem és múltkor bekentem vele a számat hát annak is van valamilyen íze.

Jóképet kell vágni hozzá ha adod és akkor nem jön rá, hogy rossz.

2010. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én sem ettem meg okos!Kanállal adom neki,és azt kóstoltam meg ami a kanálon maradt....

Szerintem eléggé kesernyés,egyáltalán nem édes

2010. febr. 3. 22:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó íze van és ezt a pindurom is tudja mert rendre kiköpi:))
2010. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rettentő rossz!Én úgy tudtam beadni hogy beöntöttem a szájába, és rögtön adtam is a cicit!
2010. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát ez az,hogy rossz az íze,de a Törpének meg sem kottyant.Azért ugye nem lehet baj az ízlelésével?
2010. febr. 3. 22:24
 8/12 Vilcsianyuja ***** válasza:
Mi eddig kétszer adtuk be a picinknek, mindkészer fintor nélkül benyelte. Pedig a védőnő mondta, hogy borzasztó keserű, úgyhogy készüljünk fel a tiltakozásra, és véletlenül se keverjük tejbe/tápszerbe/vízbe/teába vagy bármibe, nehogy a keserű "élmény" miatt azt a folyadékot is megutálja.
2010. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk meg pont azt mondták, hogy jó bő folyadékba keverve adjuk neki (tej, tea), de így is fintorog rá. de azért annyira nem viseli meg, hogy megutáljon mindent, ez olyan hülyeség! Ne már! Alig várta a babám, hogy cicit kapjon!

Én nem kóstoltam, mert a szaga elárult mindent, olyan büdös, mint az avas zsír!!!!

4 hónapos a babám, holnap kapja az újabb adagot, már előre sajnálom szegényt. De ami kell, az kell, nincs mese.

2010. febr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk az elején hetente kellett adni 1hónapos koráig azt hiszem.

Mikor érzékelte, hogy jön a kanál úgy üvöltött. Csak úgy lehetett beadni neki, hogy beöntöttük a szájába, és befogni, mert máskülönben az egészet kiköpte:(

Azóta megszokta a furcsa ízeket, és nem tiltakozik, sőt a kanlat is lenyalogatja.

2010. febr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!