Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kevés lett a tejcsi, van erre...

Kevés lett a tejcsi, van erre valami homeopátis szer?

Figyelt kérdés
7 hetes a kisfiam. Pár napja nem elég a tejem:-( Eszem a rántottlevest, iszom a teákat, gyakran mellre teszem de eddig nem ezek nem segítettek:-(( Tudtok esetleg valami homeopátiás szert amit érdemes kipróbálni?
2010. febr. 3. 13:41
 1/8 anonim válasza:
Hopp, ezt még nem akartam így beküldeni. Szóval ilyen csalás helyett kérdezd meg a védőnődet.
2010. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem bevált a csalás, lehet neked is be fog:)

urtica urens 5ch, ricinus communis 5ch. Kúra szerűen egy hétig, aztán néhány nap múlva újra. Nekem másfél hét alatt segített, azóta is szopizik, mindenféle szer nélkül. 6 és fél hónapos

2010. febr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
urtica urens nekem is bevált
2010. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a homeopátia kicsit hókuszpókusz, nekem jobban bevált az, amit korábban ajánlottak már a kórházban, hogy ha megteheted akár egy fél napot is legyen végig -lehetőleg szinte megállás nélkül- a cicin a babó, így folyamatosan van ingerelve a mell, az pedig az agynak jelez, hogy termelni kell a tejcit. Egy ekkora baba még nem tiltakozik ilyesmi ellen és nem is fog hozzászokni, mert még kicsi hozzá. Egyébként én az lll.hu-n található szoptatási tanácsadók közül is felhívnék valakit, ő biztos megtudja mondani, mit változtass és simán lelket is önt újra beléd, hogy csak kicsit kell várni, és helyreáll a kereslet-kínálat. Legalábbis engem jópárszor helyrebillentettek.

2010. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6 hetes kor körül van az első növekedés ugrás, lehet ezt érzi a baba! Ilyenkor jönnek a szokásos kérdések? 1-2 mellből szoptatsz, pelenkák száma, kap-e pótlást, mennyit eszik? Mennyit pihensz, mert talán ez a legfontosabb! Mindezek hiányában azért elég kevéske a tudnivaló, a homeopátia önmagában nem fog segíteni, ahhoz kell a gyakori helyes mellre-tétel, pihenés megfelelő mennyiségű folyadék és nagy nyugalom!
2010. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ja és az én védőnőm sosem adott olyan pontos és megfelelő választ miután alaposan kikérdezett, mint a tanácsadók, akiknek ez a hivatásuk! Már féléve szoptatok az ő tanácsaikat követve.
2010. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valóba nagyon jók a lll.hu-n a tanácsadók. Nekem is volt hozzájuk szerencsém... 13 hós fiam, azóta is szopik! Ha kell,ki is mennek, megnéznek, segítenek mindenben!
2010. febr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam is 7-hetes kor körül lett kevés a tej (nálam főleg idegeskedés miatt), szinte mindent kipróbáltam, ami a piacon kapható, de semmi sem olyan hatásos, mint a:

- baba gyakori mellretétele;

- napi min 2x fejés/mell (1x napközben, 1x lefekvés előtt).


Néha azóta is előfordul, hogy visszaesik a "hozam" (most múlt 6 hónapos a babám), és én már nem kísérletezem semmi mással. Így 2-3 nap alatt visszatér a régi mennyiség.

2010. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!