Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszerek vannak 1...

Milyen tápszerek vannak 1 hónapos babának, ti milyet használtatok, mennyibe került?

Figyelt kérdés

Kicsit hasfájós, milupa milumil ha start-ot eszik

(És mielőtt jönne a Miért nem szoptatsz? kérdés: gyógyszeres kezelés miatt nem lehet szoptatnom, sajnos)


2010. febr. 3. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom is azt ette, 6 hósan váltottunk ha2-re, majd 3-asra.

Szerintem nagyon jó a milupa, nálunk bevált.


16 hós kislány anyukája

2010. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia, enyém "vegyes" étrendű volt a 3. naptól kezdve, mert tejem csak elvétve volt. Nekünk Humana-t adtak már a kórházban is, és a gyerekorvosunk is azt írta fel itthonra, szóval 3 napos korától fél éves korig azt ette, szerette, de nem volt hasfájós szerencsére.


6 hónaposan váltottunk Beba-ra (mert azt több helyen lehetett kapni mint a Humana-t), most 14 hónapos, még mindig azt kapja.

2010. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok, ja és a Humana HA Start Hipoallergén receptre olyan 1900 Ft körül volt, recept nélkül 2500.
2010. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi a Humana Ha1 LC Pufa tápot használtuk először (recepttel 1900 Ft), aztán mivel a kis drágám válogatós, nem fogadta el az íze miatt, azóta Humana Baby-fit 1-es tápszert, ez banános, édesebb, és recepttel 1.000 Ft (egyébként ez refluxos tápszer).

Banyuci

2010. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hipp HA1 Plus. 3600 Ft. Receptre nem lehet felírni sajnos. Maradt nekünk 3 dobozzal ha érdekel olcsón írj privit.


üdv

2010. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a kórházban Milupa Aptamil HA Prev-et kaptunk, de attól hasmenése volt, aztán Humana HA startot ettünk, attól pedig székrekedése. A BEBA HA 1 Start aktív vált be, 5 hónapos még mindig ezt eszi.
2010. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia!Mi is milupa hat ettünk,hasfájós volt a lányom,de azt mondta a doki nem éri váltani.Eheti akár a Ha1et is,a dokim nekem azt mondta,mindegy,hogy start,vagy ha1.Félévesen jöhet a 2.-es,aztán mi 10 hósan ettünk mildibet,mert az olcsobb /1700 egy doboz/
2010. febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a beba ha-t esszük(miért írok többesszámba,csak a gyerekem eszi én nem),receptre,egy doboz, 2x750gr kerül 1800.-ba kb.Tud tőle kakálni,a hasa se fáj,ez vált be neki,amit elötte evett asszem milumil,nem volt kaka.csá.
2010. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!