Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy készítitek el a tápszert...

Hogy készítitek el a tápszert a babátoknak?

Figyelt kérdés

arra lennék kiváncsi hogy csapvizet vagy babavizet használtok hozzá, illetve hogy egyszerre több vizet forraltok fel és utánna csak felmelegítitek, vagy mindig újat forraltok fel?

Ha esetleg kihül az elkészített tápszer, mert nem eszi meg egyszerre, felmelegítitek újra?

ne kövezzetek meg, szoptatom a babámat, csak sajnos pótlást is kell neki adnom néha.


2010. febr. 3. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Csapvizet csak forralás után adhatod neki, a babavizet csak melegíteni szükséges, de ha 24órája van felbontva, akkor már azt is forralni kell. Én mindig úgy csinálom, hogy vízforralóban forralok vizet, és utánnqacsak melegíteni kell.
2010. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia, én csapvizet forralok neki. Vízforralóm van, kb 1 litert forralok egyszerre és a forralóban tartom. Mindig öntök ki bögrébe egy keveset, hogy hűljön, a forralóban meg van a forró. Ha a forralóban is kihűlne, akkor megnyomom újra a gombot, de nem forralom újra, csak megvárom míg felmelegíti, ha túl meleg, akkor van a bögrében hideg.


Én nem szoktam tápszert újra melegíteni. Ha nem ette meg, az megy a mosogatóba. Persze attól függ mekkora adagról van szó.

2010. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom már 13 hónapos mi már nem forraljuk,9hónapos kora óta!de előtte mindig azt csináltam, hogy reggel forraltam neki annyi vizet, hogy estig elég legyen,mikort le fektettem este 8kor, ami meg maradt ki öntöttem, és újbol forraltam annyit, hogy reggelig elég legyen, így csak melegíteni kellett!
2010. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerre forralok sokat, és beleöntöm a termoszba ha már hűlt egy kicsit.ForrLOK reggel, majd este.Csapvizet használok.Ha kihült a tápszer, viszont egy órán belül vagyunk, akkor újramelegítem, de csak egyszer.
2010. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

babaviz kimer 210mili

felrak tuzhely

beleppottyant 7 mérő tápi a cumisuvegbe

rárak kupak +gumi+ fedel

20 mili gyumolgypép belepotty uveg

ráont viz

összekapcsol uveg+kupak

felraz

valahogy pont jo lesz a homerseklete,igy jon ki

max 1 órás tápit melegitek ujra, tudom nem lesz semmi baja, korhazban sokszor melegitik ujra de akkor is

nyugi elobb utobb rajossz mennyi kell mikor

2010. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtetted írni,hogy:

Fogom rongyi,letörölni tápit járólapra, mert odaragad és és nehezen lehet letörölni.


Nagyon jót nevettem!!!!!

2010. febr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

az utolsó két komment nagyon jóóó :-)

köszönöm a válaszokat

én is úgy csinálom hogy forralok egy adag csapvizet, és utánna csak felmelegítem.

2010. febr. 3. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!