Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légyszi ajánljatok nekem...

Légyszi ajánljatok nekem ehhez hasonló, de mégis olcsóbb etetőszéket! Baby point pinta?

Figyelt kérdés

Kerestem a neten ezt a fajta etetőszéket,de a legolcsóbb is 19500 ft volt.

Előre is nagyon köszi!


[link] Google.hu/images? Hl=hu&source=hp&q=baby%20point%20pinta&oq=&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi


2010. febr. 2. 20:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem van 1 eladó. Igaz nem katicás, hanem tukános, zöld-sárga. Ha gondolod, írj privit és küldök róla képet.
2010. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy alig használt (kb. 2 hét), mert kaptunk másikat és abban akart ülni a kismanóm. Ami hiányzik róla az a tároló alul.
2010. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen jellegű etetőszéket nem igazán lehet ennél olcsóbban kapni.Én is sokat kerestem,de végül 20ezerért tudtam venni.Most akciós a Brendonban,ABC design márka.
2010. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én itt láttam nagyon szépeket olcsón: [link]

Mi babakocsit vettünk náluk, nagyon jó!

2010. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van 4 hónapos korától használjuk most 1 éves.Nagyon jó nekem is mindenki mondta minek ilyen drágát????Azért mert nagyon jó!Jól ki lehet használni igaz ezek kicsit drágábbak de annyival jobbak is.Én még 23000ért vettem fél éve most 18000! [link]
2010. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk amúgy pont baby point pintánk van, nem rossz szék, de ennél olcsóbban tényleg nehéz hozzájutni. a fiam tavaly előtt karira kapta, már akkor is ennyibe került.

2010. febr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy eladó,az is dönthető,levehető tálcás igaz nem katicás,de nagyon jó,én is nagyon szerettem,de nekünk már nem kell.7000-ért árulom,ha gondolod írj,és küldök képet!
2010. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Amíg nem tudott ülni a babám, autós ülésben etettem (mosható a huzata, szóval semmi gond :o) Utána helyhiány miatt asztalra csatolhatósat vettünk (6000 Ft, Pierre Cardin). Nekünk annyira bevált, hogy még ha el is költözünk, és nagy hely lesz, az új babát is így etetem majd, mert kezdettől fogva "benne van az asztaltársaságban", piciként még nem éri el az asztalon levő dolgokat, és ahogy nő, könnyen beletanul abba, hogy mihez szabad-nem szabad hozzá nyúlnia. Így megspóroltuk az "asztalhoz szoktatást", 2,5 évesen csak átül egy nagy székre, és eszik, mint a nagyok. Továbbá sokkal könnyebb a hozzátáplálás is, mert közel van apa-anya tányérja, és hamar mutogatni kezd, hogy mit szeretne enni, és jobban ellesi a villahasználatot is, összességében minden szempontból jobb így. Azokat a nagy székeket nem lehet úgy az asztalhoz húzni, mintha ő is együtt enne a többiekkel.

Na nem akartam nagy ellenpropagandát, csak leírtam a tapasztalataimat. Szerintem a lánom nem rendelkezik "különleges képességekkel", de akárhova megyünk, mindig dicsérik, hogy milyen ügyesen eszik egyedül, és én ezt ennek tulajdonítom...

Remélem megtalálod a megfelelőt!

2010. febr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,és a linkeket!!!

További szép napot mindenkinek!!!

2010. febr. 4. 14:43
 20/20 A kérdező kommentje:

Akik felajánlották,hogy küldenek nekem képet,azoknak írtam a privijükre!


Köszi szépen!

Üdv., S. Kriszta :)

2010. febr. 4. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!