Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyan anyukák...

Vannak itt olyan anyukák akinek tíz hónapos babájuk még nem mászik, cak valamiféle kúszással közlekedik?

Figyelt kérdés
Nem lusta cak valami okból kifolyólag nem tudja összehozni a dolgokat,már négykézlábra áll két hónapja rugózik is persze elág ritkán.Nem tudom mit csináljak?
2010. febr. 2. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit. Majd belejön. Nálunk is lassú volt a lányom ,aztán meg hipp-hopp megtanult járni 13 hónaposan. A volt kolléganőm kisfia meg kb. 18 hónaposan tanult meg járni. kis kövér lustaság volt. De attól még lehet agysebész:-)))

Mindne baba más. Ne frusztráld magad, hogy a szomszéd gyereke már 8 hónaposan állt... Mit számít.

egészség legyen. Ettől még egészséges. Szimmetrikusan mozog, nem dől a feje jobbra vagy balra, ha ülésbe húzod?


gyönyörködj benne és kész :-)

2010. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kislányom mindenben kivárta az "előírt" utolsó határidőt. 9,5 hósan kezdett el kúszni, majd 10 hósan mászni. Most 17 hósan indult el. Hazudnék, ha azt mondanám egy percig sem aggódtam. De, persze hogy feltettem én is a kérdést, hogy ,miért nem csinálja már ezt vagy azt, aztán rá néhány napra már meg is tette. Ne aggódj, ha már négykézlábazik, akkor hamarosan mászni fog.
2010. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!